Zeytinburnu Web Tasarım
Zeytinburnu Web Tasarım

 EUROMEDYA Zeytinburnu Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Zeytinburnu'na da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İnternet sektöründe iyi bir yer edinmek istiyor ve markanızı yukarıya doğru taşımak istiyorsanız ilk ele alacağınız ve dikkat edeceğiniz noktalardan biri kesinikle internet adresinizin web tasarımı olacaktır. Sizler için verdiğimiz web tasarım hizmetleri sadece markaya özeldir ve ayrıntılı bir şekilde ele alınıp en ince ayrıntısına kadar takip ve analizler ile iyi noktalara taşınmaya çalışılmaktadır.

EUROMEDYA olarak Zeytinburnu'na da , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

Grafik Tasarım(Kurumsal Kimlik)

Webizasyon, Kurumsal Kimliğinizi de sizin adınıza tasarlar.Firmanın kendini pazarlamasında ve kendini göstermesinde, kısacası kendini temsil etmesinde kullandığı tüm materyalleri içerir.
Kurumsal kimliğinizin marka değerinde önemi çok büyüktür. Markalaşmak isteyen bir kurum ve kuruluş için kurumsal kimlik önemlidir. Bu yüzden yapacağı ilk işlerden birisi kurumsal kimlik çalışmaları yaptırmak olmalıdır.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

• Logo (Amblem)
• Antetli Kağıt - Zarf
• Kartvizit
• Broşür
• Katalog
• Etiket

 

E-Ticaret

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir.

Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir. Çek / Senet , Vade gibi kavramlar firmaların lugatından çıkarlar.

Tedarikçinin büyük bir ofise ihtiyac duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezini oluşturmasına olanak sağlar.Ulaşabileceğiniz pazar genişliği dünya ile sınırlıdır. Maliyeti düşüktür ve aracısız satış yapma imkanı sağlar.

 

 

SEO

Şüphesiz Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google’da yapılmakta. Doğal olarak seo hedeflerini Google’a yönelik planlamak gerekiyor. Google Seo çalışması, Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması ve hatta bir kademe daha atlayıp Google’ın ileride ne yapabileceğini tahmin etmeyi gerektirmekte.

 

Anahtar kelimeler ile birlikte verdiğiniz hizmeti veya sattığınız ürünü sıralamalarda yükseltiriyor ve maximum oranda işinize fayda sağlaması amacını güdüyoruz.