HEMEN TEKLİF ALIN

Fatih Web Tasarım

Fatih Web Tasarım

 

 

EUROMEDYA Fatih Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Fatih'e de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Web tasarımı sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür. Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir.

Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz müşterilerimiz kendi sitelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız, günlerce uğraşarak ortaya çıkardığınız web siteniz size artı değerler katmalıdır, kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Aksi halde adres gösteren bir sayfadan öteye gidemez. Sizlere EUROMEDYA fatih web tasarım kadrosu olarak hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Sizi hem dijital dünyada hemde günlük hayatta müşterilerinize nasıl tanıtabileceğimizi biliyoruz ve bunları en uygun şekilde çizimlere dönüştürüyoruz.
grafik tasarım günümüzün en önemli iletişim araçlarından olmuştur.

Kurumsal kimlik tasarımları; Logo, katalog, ambalaj, broşür, kartvizit, etiket, antetli kağıt, poşet çanta vb. Markanızı oluşturak tasarımlardır.

 

E-Ticaret

Ürünlerin ve sunulan hizmetlerin internet üzerinde tanıtılmasını ve kolayca pazarlanmasını sağlar. Verilen siparişlerin internet üzerinden kolay yöntemlerle alınmasını, satın alma işlemlerinin daha kolay yönetilebilmesini, geniş güvenlik çemberi sayesinde müşterileri üzerinde güven hissi uyandıran bir portal sistem olmuştur. Diğer bir deyiş ile e-ticaret firmaların iş olanaklarının internet üzerine taşınmasıdır.

 

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarında üst sıralarda bulunan web siteleri yüksek erişilebilirliği olan sitelerdir milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlar.Erişilebilir siteler yüksek trafiği olan sitelerdir buda milyonlarca insanın web sitenize girip sitenizi incelemesi dolayısıyla kazanç sağlanması anlamına gelir.

Günlük hayatımızın önemli parçası haline gelen internet gerek sosyal yaşantımızın gerekse ticari yaşantımızın önemli bir parçası haline gelmiştir.Hazırladığımız web sitelerimizin amacına ulaşmasını ve kitlelere ulaşarak bize kazanç sağlamasını isteriz.Ancak bugün milyonlarca web sitesi arasından sıyrılıp arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için web sitelerinin arama motoru optimizasyonu yapılması çok önemlidir.