Anadolu Yakası Web Tasarım
Anadolu Yakası Web Tasarım


Anadolu Yakası Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Anadolu Yakası'na da alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

 

Web Tasarım

Türkiye’de internet kullanımı her geçen gün artıyor. Artık interneti sadece evde, işyerinde değil, otobüste, parkta, yemek yerken, arkadaş ortamında bile kullanır hale geldik. Bu; ürün, hizmet ve projelerini hedef kitlesine pazarlamak ve sunmak isteyen kurululuşlar için çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Web tasarım günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olmakla beraber kurumsal kimliğinizi birebir yansıtmaktadır. Web tasarım yaptırırken sektörünüze uygun renkler ve yapı kullanılmalıdır. Web siteniz firmanızı yansıtırken rakiplerinizden bir adım öne taşımalıdır. Basılı kataloglarında önüne geçen web tasarım artık normal bir ihtiyaç olmaktan çıkarak gereklilik haline gelmiştir.

Web tasarım genelde iki sayfa üzerinden hazırlanır. Ana sayfa ve içerik sayfaları. Karşılama ekranı’da dediğimiz web tasarım ana sayfası, genelde çok iyi tasarımlarla hazırlanır. Buradaki amaç siteye gelen ziyaretçiye güzel bir sayfa tasarımı sunmak, firma kariyerini yukarıda tutmak vs. gibi konular için ana sayfa tasarımlarına çok önem verilir ve profesyonel tasarım siteleriyle çalışmanız şarttır.Bu noktada EUROMEDYA anadolu yakası web tasarım olarak sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal Kimlik firmanızın mesajının, algısının, hedeflerinin bir kurumsal bütünlük çerçevesinde müşterisine sunulmasıdır. Kurumsal kimlik, bir firmanın sektörel varlığını oluşturma, güçlendirme ve rakiplerinden ön planda olmasını sağlayan en önemli tanıtım aracıdır.

Kurumsal kimlik, firmanızın markalaşma sürecinde ve daha sonra kurumsal kimliği ile en kısa yoldan firmanızın hedef kitlesine ulaşmasında önemli rol oynar. Firmanızın vizyonunu, hedeflerini ve geçmişini yansıtan bir kurumsal kimlik çalışması, markanıza değer katar, sizi rakiplerinizden farklı kılarak, rakiplerinizin 1 adım önüne geçmenizi sağlar.

Kurumsal kimlik tasarımları; Logo, katalog, ambalaj, broşür, kartvizit, etiket, antetli kağıt, poşet çanta vb. Markanızı oluşturak tasarımlardır.EUROMEDYA anadolu yakası web tasarım olarak kurumsal kimlik çalışmanızda sizi siz yapan ve sizi oluşturacak tasarımlarımızla bizler sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

E-Ticaret

E-Ticaret siteleri firmanızın ürünlerini satarken size kolaylık sağlar yani online mağazanızın olmasıda diyebiliriz. İnsanlar gün içindeki koşuşturmalarından dolayı birçok şeyi internetten yapıyor. Çünkü boş zamanlarını alışveriş vs ile harcamak istemiyolar. Bu noktada da devreye e-ticaret siteleri giriyor. EUROMEDYA anadolu yakası web tasarım olarak sizin kazanç sağlayacağınız e-ticaret siteleri yapmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerde arama yapıldığında, arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem için verilen genel addır. Google ve benzeri arama sitelerinde, firmanızın veya markanızın ön sayfalarda yer alması firmanızın marka değerini yükseltecek ve müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştıracaktır, aksi halde ön sayfalarda yer almazsanız marka değerinizin azalacağı gibi, müşterilerinizin size ulaşmasını da engelleyecektir.

Çünkü pek çok kişi, arama sonuçlarının ön sayfasında çıkan sonuçlara tıklarlar, diğer sayfalara gitme gereksinimi duymazlar. Bu noktada EUROMEDYA anadolu yakası web tasarım olarak bizi seçerseniz SEO çalışmalarında sizin markanızı duyurmak için elimizden gelene yapacağız.