Maltepe Web Tasarım
Maltepe Web Tasarım

EUROMEDYA Maltepe Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Maltepe'ye de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Müşterilerine internetten fayda sağlamak amacıyla İstanbul'da kurulmuş bir web tasarım şirketidir. Türkiye genelinde müşterilerimize, arayüz tasarımı hizmeti ve kendi geliştirdiğimiz yönetim paneli yazılımını sunuyoruz. Ana sayfada sizlerle en güncel web sitesi referanslarımızdan bazılarını paylaşmak istiyoruz. Web sitemizin derinliklerinde kaybolmak yerine, hizmetlerimizi doğrudan bizden dinlemeyi tercih ederseniz EUROMEDYA Maltepe web tasarım olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)
Kurumların, ticari müesseselerin, vakıfların ve resmi çalışan firmaların, kurumsal kimlik karmaşasını yok eden ve kurumsal kültür gücünü gösteren tüm görsel ve yazılı ürünler bütünlüğünü oluşturur.
Tasarım konsept çalışmalarında karışıklıktan uzak durur.

Müşterilerine, sade ama gururlu kurumsal kimlik tasarımları sunarak modern ve güçlü bir imaj yüklemeye çalışır.EUROMEDYA Maltepe web tasarım, markaların kurumsal iletişim düzenlerine bütünlük kavramını yerleştirerek hedef kitlesi karşısında etkin olmasını amaçlar.
Kaliteli ve güvenli hizmet-ürün vb. unsurları marka çatısı altında birleştirecek kurumsal kimlik rehberliği hizmetiyle özgün bir marka dili sağlar.

 

E-Ticaret

E-Ticaret günümüzde müşteri kitlesini giderek artırmaktadır. İnsanlar her geçen gün işletmelere gitmek yerine oturdukları yerden siparişlerini vermekte ve yine bu siparişlerini evlerinden/işyerlerinden rahatlıkla temin edebilmektedirler. Yüksek güvenlik ve iade koşullarının yanı sıra müşteri haklarının gözetilmesi, insanları zahmetsizce internet üzerinden alışveriş yapmaya yöneltmiştir.

Kullanıcıların daha fazla seçeneğe bir tıkla ulaşabiliyor olması ve fiyat kıyaslamasının çok basit bir şekilde yapılabilmesi nedeniyle en hesaplı ürüne ulaşmanın çok kolay olması, internet üzerinden alışverişin bir çığ gibi büyümesine neden olmuştur.

E-Ticaret son derece hassas bir iştir. Müşteri bilgilerinin saklanması, stokların doğru kontrol edilebilmesi, gelen siparişlerin zamanında tespiti, hazırlanması ve gönderilmesi, siparişin doğru ve sağlam şekilde ulaştırılması, iade esnasında sıkıntı yaşanmaması, ödemelerin takibi, siber saldırılara karşı korunma, sitenin kullanıcı dostu şekilde dizayn edilmesi ve alışverişi kolaylaştırması, arama motorları ile müşteriye ulaşma müşteriye sağlıklı ve kolay bilgi sunma ve güvenlik gibi birçok konuya dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
EUROMEDYA'ya göre tüm web sitelerinde, arama motorları tarafından belirlenen ve titizlikle uygulanması gereken SEO normları vardır. Anahtar kelime bazlı SEO başarısı sağlanabilmesi için web sitesi alt yapılarında uygulanması gereken temel kurallar aşağıda belirtilmiştir.