Bağcılar Web Tasarım
Bağcılar Web Tasarım

EUROMEDYA Bağcılar Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Bağcılar'a da alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İnternet sayfaları firmanızın gelirini arttırmak için önemlidir.Günün her saatinde müşterileriniz size ulaşabilir.Ürün ve hizmetlerinizi herhangi bir kurulum ücreti vermeden açacağınız şubelerle dünyanın her yerinde satışa sunabilirsiniz.
Satışlarınızı web siteniz ile beraber arttırabilirsiniz.Çünkü müşterileriniz internet ortamında daha az vakit harcayarak istediklerine ulaşabilirler.Yada reklamlar vererek müşterileriniz size ulaşmadan siz onlara ulaşın, ürününüzü tanıtın, pazarlayın ve satışını yapın.

Web sayfaları, istenilen bilgiye hızlı bir şekilde ulaşımı sağlar.Sizin ürünlerinizi satın almak isteyen müşterleriniz internet ortamında rahatlıkla işlerini görebilirler.Çünkü, istenilen tüm bilgilere web sayfaları aracılığıyla ulaşmak çok kolaydır.

Firmanızın yada kişisel sitenizin olmasını istiyorsanız EUROMEDYA Bağcılar web tasarım ekibimizle çalışıp başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır.Amacı da, bir mesaj kaygısı taşımak veya bir ürün yada hizmeti tanıtmaktır.Bu işlevi de yerine getirmek için metinlerin ve görsellerin bir araya getirilerek algılanabilecek ve göze hoş gelecek şekilde organize edilmesidir.

Kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde ; logo, katalog, kartvizit, etiket, broşür, ambalaj vb. Şeyleri bulundurur.Müşterilerinizin sizin firmanızı tanıması yada iletmek istediğiniz mesajı algılayabilmesi için büyük önem taşır.

E-Ticaret

E-ticaret günümüzün yeni bir trendi olarak görebilirsiniz. Bu trendte firmanız için bir internet sitesi değil yeni bir iş yeri açılır.Müşteri online mağazanızda E-ticaret yöntemi ile ürünlerinizi satabilirsiniz. Böylelikle yeni müşteriler kazanmış olursunuz. Sabit bir yerde değil tüm ülkede ve hatta tüm dünyada bir online mağazanız varmış gibi düşünebilirsiniz.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

web sitenizi arama motorlarının sonuç sıralama algoritmalarına uygun olarak daha iyi konuma getirilmesine denir.Günümüzde artık arama motorlarında aradığımız sonuca ulaşmaktayız ve arama motorları hangi sonucu bize sunarsa bizde o web sitesini ziyaret ederek aradığımız sonuca ulaşmaya çalışırız.Sizde web sitenizi arama motorlarında daha iyi konuma getirerek daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.

Milyonlarca sitenin bulunduğu internet ağında ön sıralarda olmak çok büyük ticari değere sahiptir. Arama motorlarında iyi bir sıralama sahibi olduğunuzda, hedef kitlenize uygun, çalışmalarınızla ilgilenen ziyaretçi trafiğine ulaşırsınız.