Üsküdar Web Tasarım
Üsküdar Web Tasarım

EUROMEDYA Üsküdar Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Üsküdar'a da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Renk, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Renk web tasarım kültürünün temellerindendir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

EUROMEDYA olarak Üsküdar'a da , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Web Tasarım Süreçleri;

Hedef Müşteri Keşfi

İhtiyaç Analizi, Verilerin Analizi ve Çözüm Önerileri Geliştirilmesi

Proje İş Planı Sunumu

Teklif ve Teklif Onayı

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi

Kod Geliştirme

Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması

Veri Girişi

Testler

yayına Geçiş

Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Renk ile müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Grafik Tasarım(Kurumsal Kimlik)

En son grafik tasarım teknolojilerini yakından takip ederek, gelişen teknolojik yenilikleri, tecrübelerimiz ile birleştiren, alanında profesyonel grafiker arkadaşlarımız ile gelişen tüm müşteri taleplerine profesyonel çözümler üretebilmekteyiz.

Grafik Tasarım en doğal haliyle, oluşturulan bir resmin stilini değiştirerek vurgulanmak istenen objenin ve ana temanın ön plana çıkarılmasını sağlamak amacıyla yapılan çalışmaları kapsamaktadır. Dolayısıyla hem renk uyumu hem de desen bilgisi gerektirmektedir. Grafik tasarımcılarımız grafik sanatları alanında uzmanlaşmıştır.

Başta logo tasarımı, kartvizit tasarımı ve broşür tasarımı olmak üzere tüm müşteri isteklerine karşın tam donanımlıyız. Sinerjimizi, prestijiniz için kullanarak, kaliteli, profesyonel çizgilere sahip grafik tasarımlarımız ile hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak grafik tasarım çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

E-Ticaret

İnternet E-ticarette en önemli engel olarak; gizlilik, hız ve ağ kapasitesi gösterilmektedir. Bugün düzenini kurmuş pek çok şirket E-ticarete geçmeyi düşünmemektedir ve pek çok müşteri de Internet üzerinden tarama yaparak alışveriş yapmakta pek istekli görülmemektedir.

Bunlara ek olarak, halen Internet'e bağlı pek çok şirket, Internet'i itici güç olarak kabul etmemektedir. Ayrıca pek çok şirketin iş ortağı çevrim-içi (on-line) ilişki için istekli görülmemektedir. Bütün bu açıklamalar bir gerçeği ortaya koymaktadır; pek çok şirket ve iş ortağı kuruluş, gerçek olarak Internet etkinliklerinin ne olduğu hakkında tam bir fikre sahip değildir.

SEO

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. SEO’nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca hazırlanmış bir SEO’nun verebileceği zararları da araştırdığınızdan emin olun.

Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme

Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma. Örneğin, barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları

İçerik geliştirme

Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi

Anahtar kelime araması

Belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık.