Avcılar Web Tasarım
Avcılar Web Tasarım

EUROMEDYA Avcılar Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Avcılar'a da alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım
Web sayfası oluşturmak doğru şekilde yönlendirme ile gerçekleşir ve burada tasarım firmasına da çok önemli bir görev düşmektedir. Web sayfası yapılan firmanın ise, etkileyici içerik ve doğru anahtar kelimelerle çalışmaya katkı yapması, çalışmanın başarıya ulaşmasında çok büyük bir etkendir.

Üstlenmiş olduğumuz web tasarım projelerinizde Avcılar web tasarım olarak düzenli çalışma sistemimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşıyor, projenizin sizlere olan getirisini çeşitli uygulama ve çalışmalarımızla düzene sokarak, projenizi sizlere teslim ediyoruz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik bir firmanının iş hedeflerine ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir. Grafik tasarım görsel içerik odaklı ürünlerinizi, hedeflediğiniz kitleye en hızlı ve amacına en uygun şekilde kısa, öz ve tanımlayıcı sunmayı amaçlayan çalışmaların bütünüdür.

Kurumsal Kimlik; Logo, katalog, kartvizit, amblem, broşür, etiket ,antetli kağıt vb. Şeyleri içerisinde bulunduran , firmanızın kendine özgü geçmişini ve yaptığınız işleri temsil eden, tasarımları oluşturan bir çalışmadır.Bu yüzden firmanız için önemi büyüktür.

E-Ticaret

İnternet sektörü her geçen gün daha çok büyümekte, bireyler ürün ve maddesel gereksinimlerinin birçoğunu internet üzerinden kolayca ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır.

Görünen o ki, artık şirketler o yada bu şekilde sanal pazarda olmak zorundalar. Esnaflık yerini hem güvenli hem de hızlı alışveriş olan elektronik pazarlara bırakacak. Bazı şirketler şu an için gereksiz olduğunu düşünse bile, gelecekte çağın gerisinde kalmamak ve iş yapabilmek için bu sisteme geçmek zorunda kalacaklar.
Hal böyle iken, rekabette erken davranıp sanal ortamda işyeri açmak sizi bir adım öne geçirecektir. İŞyerinizde, ofisinizde, dükkanınızda ne satıyorsanız hem kolay hem de güvenli olarak internetten satmayı, Türkiye ve Dünyanın her yerinden yeni müşteriler kazanmayı kim istemez.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Artık aradığımız pek çok bilgiye internet üzerinde yer alan web siteleri sayesinde kolayca ulaşabiliyoruz. İnternet kullanıcıları ise bu web sitelerinden hangisinin kendilerine daha faydalı bilgi sunacakları konusunda, yaptıkları aramaların sonuçlarına güveniyorlar. Arama motorları, organik arama sonuçlarında sıralamaları oluştururken birçok noktaya dikkat ediyor. Sonuç olarak yapılan sıralama kullanıcıya en çok fayda sağlayabilecek olandan en az olana göre doğrusal bir şekilde ilerliyor.

İnternet kullanıcıların birçoğu arama sonuçlarında çıkan reklamlara güvenmemekte ve organik arama sonuçlarına yönelmektedir. Ayrıca SEO çalışmaları Google Adwords reklam çalışmalarında da fayda sağlar. Reklam çalışmaları yapılsa dahi, artık Google ve diğer arama motorları, web sitelerinin kalite puanlarına önem vermekte, hatta bu önemi tıklama başına yapılan reklam ödemelerinden dahi üstün tutmaktadır. Bu kalite puanları ise SEO çalışmaları sayesinde yükseltilebilmektedir.