Ümraniye Web Tasarım
Ümraniye Web Tasarım

EUROMEDYA Ümraniye Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Ümraniye'ye de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İnternet teknolojisinin gelişimiyle firmalar ve kurumlar kendilerine web tasarımı alanında yer bulmaya çalışmaktadır. Bu yarışta kurumunuza daha ön sıralarda yer bulabilmek için artık web sitenizin çok daha fazla özelliğe sahip olması beklenmektedir.

Siz de müşteri portföyünüzü genişletmek, hedef kitlelerinizi genişletmek için tasarım dünyasının kapılarını açın. Daha çok kişiye ulaşmanın verdiği mutlulukla işlerinizi ve kendinizi geliştirin.

Bir web tasarımının basit ve kullanışlı olması gerekmekte ve ilgi çekici olmalıdır. Program alt yapısı da güvenilir olmalıdır. Müşterilere güveni vermelidir. Kolay ulaşılabilecek şekilde basit ve anlaşılır dizayn edilmesi gerekir. Bu sayılan tüm özelliklerde ürün ve hizmetleri size biz sunmaktayız.

EUROMEDYA olarak Ümraniye'ye de , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Firmanızın misyonuna ve karakterine uygun kurumsal kimlik çalışmalarınmızı uzman tasarımcılarla oluşturuyoruz. Size en uygun kimliği oturtup rakipleriniz arasında ön plana çıkmanızı ve akıllarda yer etmenizi sağlıyoruz.

Firmanızın ihtiyacı olan tanıtım materyallerini oluşturmak için size en uygun tasarımları yapmak yine bizim işimiz. Tek yapmanız gereken firmanızı bize tanıtmanız gerisi bize kalmış. Katalog, broşür, afiş veya dergi ilanı herşeyi en pratik şekilde uygulayıp sunuyoruz.

 

E-Ticaret

Günümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamlarının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla Web sitesi veya E-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir.

İnternet teknolojilerin yaygınlaşması ile birlikte ticaret internet üzerinden yapılır bir hale geldi. Sizlerde bu şekilde çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etme şansını yakalayabilirsiniz.

EUROMEDYA Ümraniye web tasarım olarak ticaret sitelerinde farklı fikirler uygulayarak sistemlerin daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyoruz. E-ticaret sistemleri müşteriler için her zaman alışveriş yapma imkanı sağlar.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo, matematiksel algoritmaları çözebilen kişi olarak tarif edilir. Siteleri daha yukarılara, başarılı yerlere taşımak için çalışır bu kişiler. Sitenizi kuruyorsunuz daha sonra seolara emanet ediyorsunuz sitenizi ve bu şekilde başarıyı elde ediyorsunuz. Bu başarıyı elde ederken bu işi yapan kişilere çok büyük bir görev düşmektedir. Sitedeki algoritmaların güncellenmesi,arama sonuçlarındaki çerezlerin temizlenmesi, her türlü virüs gibi tehlikelerden sitenizin kurtarılması gibi daha bir çok işi yapmaktadırlar.