Güngören Web Tasarım
Güngören Web Tasarım

EUROMEDYA Güngören Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Güngören'e de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak birweb tasarımı gereklilik haline getirmiştir.

Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinizin günümüzün vazgeçilmez teknolojisi olan internet üzerinden size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Elbette ki; markanızı tanıtacak olan web sitenizin, profesyonel web tasarım uzmanlarıyla bir çalışmayla hazırlanması hem markanızın daha iyi tanıtılmasını hem profesyonel bir görünüme sahip olmasını hem de yeni web teknolojilerini yansıtmasını sağlar. Çünkü web tasarım yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır.

 

Bu noktada EUROMEDYA güngören web tasarım olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kısaca kurumun görünen yüzüdür. Özellikle kurumların markalarının daha etkili kullanılması ve bütünlük teşkil etmesi amaçlanır. Kurumsal kimlik, sizin imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi de sağlayacaktır. İmajın akıllara kazınmasını sağlayacaktır. Kurumsal Kimliğiniz sayesinde kazandığınız imajınız reklam yatırımlarınızda da çok fazla maliyetlere girmeden etkisini gösterecektir.

Kurumsal kimlik tasarımları; Logo, katalog, ambalaj, broşür, kartvizit, etiket, antetli kağıt, poşet çanta vb. Markanızı oluşturak tasarımlardır.Markalaşmanızda EUROMEDYA güngören web tasarım olarak yanınızda olmayı büyük bir keyifle isteriz.

E-Ticaret

İnternet aracılığıyla hızla büyüyen, küreselleşen, katılanların sayısının her geçen gün arttığı e-pazaryerleri, satış işlemlerini hızlandırarak iş ve işlem sürelerini en kısa sürede ve en az giderle olabilecek en az süreye indirgemekte hatta çoğu kez ortadan kaldırmaktadır.

Hazırladığımız anahtar teslim E-Ticaret projeleriyle, her türlü kategoride ürününüzü tanıtabileceğiniz, satabileceğiniz, satış sonrası gerçek zamanlı sipariş takibi ve ürün stok kontrollerini yapabileceğiniz, abonelik sistemiyle üye olan kullanıcılara özelleştirilmiş servisler sunabileceğiniz, kampanyalar düzenleyip duyurularını yapabileceğiniz, sadece sizin veya yetkilendirdiğiniz kullanıcıların erişimine açık olan yönetim panelinden her türlü ürün ve kullanıcı işlemlerini yapabileceğiniz bir sistemdir.

İnternetten kazanç sağlamanız için önemlidir.Sizin kazanç sağlamanız için bizler EUROMEDYA güngören web tasarım olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Yapılacak kapsamlı ve komplike bir çalışma ile web sitenizin diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorlarında belirli kelimeler ile yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan işlemdir. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak için yapılacak çalışmanın oldukça zor bir yarış olduğunun farkına varmak çok önemlidir.

 

Sizin bu yarışınızda bizler EUROMEDYA güngören web tasarım olarak size hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.