Başaksehir Web Tasarım
Başaksehir Web Tasarım


EUROMEDYA Başakşehir Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Başakşehir'e de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Web tasarımı, temel olarak bir içeriğin Web ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Bu sunuş; içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, tüm bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini, ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir.

Web sitesi kurmak ve yönetmek artık her kesim ve her yaş grubundaki kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak web tasarımıişlemini sadece görsel obje olarak görmek hit gereksinimleri durumunda negatif etkilere sebep olabileceği için EUROMEDYA Başakşehir web tasarım olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Görsel sanatların temel ilkelerini özenle bir araya getirerek markanızı en iyi şekilde görselleştirmek için grafik tasarım uzmanlarına başvurmanız gerekmektedir. EUROMEDYA Başakşehir web tasarım kadrosu olarak grafik tasarımı için gereken bütün bilgi, donanım ve yeteneğe sahip uzmanları ile size kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Grafik tasarım, kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında en etkili öğelerden olan marka etmenlerinin verimli bir biçimde görselleştirilerek reklam yüzünüzün oluşturulmasıdır.

Bunlardan bazıları logo, katalog, kartvizit, broşür, ambalaj, etiket vb. Bunun için firmanız için önemlidir.

 

E-ticaret

Yaşadığımız teknolojik devrim, sadece günlük yaşamımızı etkilemekle kalmadı, iş yaşamı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden yapılandırmaya başladı.

Elektronik ticaret (e-ticaret) teknolojiyle yenilenen ekonomi ve ticaret uygulamaları süreci olarak markalarda da büyük rekabet görmeye başladı. Bu sürece katılan dünyadaki irili ufaklı ticari birimler yepyeni bir verimlilik, sınırsız pazar ve rekabet gücü elde etmeye başladılar.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO uzmanlık gerektiren planlı bir çalışma programıdır. Bir websitesinin istenilen anahtar kelimelerde arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmasını temin etmektir. Bu çalışma basit görünmesine rağmen son derece titizlik ve bilgi birikimi gerektiren oldukça uğraşlı ve sabır gerektiren bir yoldur. Sunulan hizmetin yada ürünün arama motorlarında yapılan sorgulamalarda bulunabilir olması için SEOçalışmalarının tasarım ile birlikte yürütülmesi ve sitenin arama motorlarının çalışma mantığına göre oluşturulması gerekir.