Beykoz Web Tasarım
Beykoz Web Tasarım

EUROMEDYA Beykoz Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Beykoz'a da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İnternet sayfaları firmanızın gelirini arttırmak için önemlidir.Günün her saatinde müşterileriniz size ulaşabilir.Satışlarınızı web siteniz ile beraber arttırabilirsiniz.Çünkü müşterileriniz internet ortamında daha az vakit harcayarak istediklerine ulaşabilirler.Web sayfaları, istenilen bilgiye hızlı bir şekilde ulaşımı sağlar.

Sizin ürünlerinizi satın almak isteyen müşterleriniz internet ortamında rahatlıkla işlerini görebilirler.Çünkü, istenilen tüm bilgilere web sayfaları aracılığıyla ulaşmak çok kolaydır.

Biz müşterilerimiz için çarpıcı web ve grafik tasarımlar yaratmak için gerçek bir tutku ile çalışan bir şirketiz. Özel web sitesi tasarımı için tamamen yeni bir yaklaşım arıyorsanız, o zaman doğru şirketi buldunuz.Modern ve güzel bir web sitesi oluşturmak için EUROMEDYA Beykoz web tasarım olarak sizinle yakın çalışarak web sitenizinin gerçek amacını öğrenip ona göre web sitenizi oluşturup içeriklerinizi işinize göre tasarlarız.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Ülkemizde internet yayıncılıgının artmasıyla birlikte kurumlar için web sitelerinin önemi her geçen gün daha da çok artmaktadır.Kurumların markalaşmaları için müşteriler üzerinde önemli bir etki bırakan kimlik çalışmaları yapılmalıdır. Kurumlar için Web siteleri dünyaya açılan pencerelerini oluşturmakta ve bu sayede tüm kullanıcılarına daha kısa sürede ulaşmayı ve kuruma uygun şekilde grafiksel ara yüz yardımı ile geniş kitlelere gerekli bilginin iletilmesini sağlarlar.

Kurumsal kimlik logo,katalog,kartvizit, etiket,boroşür,ambalaj ve daka birçok şeyi içinde bulunduran tasarım ve matbaacılık işleridir.

 

E-Ticaret Nedir?

E Tcaret, işlerinizin sanal ortama aktarılmasıdır. E-ticaretin hedefi internet ağı üzerinden,ticari işlemlerin sanal ortamda en hızlı,en basit ve en güvenli şekilde yapılmasıdır.
E-Ticaret; Ürünlerin ve sunulan hizmetlerin internet üzerinde tanıtılmasını ve kolayca pazarlanmasını sağlar. Verilen siparişlerin internet üzerinden kolay yöntemlerle alınmasını, satın alma işlemlerinin daha kolay yönetilebilmesini, geniş güvenlik çemberi sayesinde müşterileri üzerinde güven hissi uyandıran bir portal sistem olmuştur. Diğer bir deyiş ile e-ticaret firmaların iş olanaklarının internet üzerine taşınmasıdır.

 

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo, arama sonuçları üzerinde sizin istediğiniz kelimeyi arama yapıldığında üst sıralara yerleştirmesini sağlayan işlemlerdir. Arama sonuçlarında ön sayfalarda değilseniz kazanç artışınız ve müşteri artışınız pek fazla olmaz. Çünkü, genellikle kişi aradığını ön sayfalarda bulmuş olur. Unutmayın Arama motorlarında ön sıralara çıkmak sabır ister. Çabuk ve aceleci olmanız kalıcı bir popularite oluşturmanıza engeldir.