Sultangazi Web Tasarım
Sultangazi Web Tasarım

EUROMEDYA Sultangazi Web Tasarım

EUROMEDYAolarak Sultangazi'ye de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Günümüz koşullarında web sayfaları kurumların ve kişlerin dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz kitleyle doğrudan temas kurabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sayfasıdır. Ayrıca iyi tasarlanmış bir web sayfası aynı zamanda firmanızın dışarıdan görülen imajınıda artı yönde etkilemektedir.

 

EUROMEDYA olarak biz, web sayfasının kurumlar için nekadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız.EUROMEDYA olarak Sultangazi'ye de , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Grafik Tasarım(Kurumsal Kimlik)

Web üzerindeki internet siteniz sizin imajınızdır. Kurumsal kimliğinize yazkışır bir tasarım yaptırmak, renk uyumlarını ve içeriği birbirine uyumlu tutmak, logonuz ve web site tasarım standartlarına uygun bir tasarım yapmak gereklidir ki ziyaretçileriniz sitenize girdiği zaman sizin hakkınızda oluşacak düşünceleri olumlu olsun.

Artık bir çok müşteri bir çok firmaya web sitesi üzerinden ulaşmakta ve firmayı çoğu zaman görmeden de sıkı ticari ilişkiler kurmaktadır. Bunun için siteniz yapacağınız işe göre tasarlanmalı ve görsellik açısından gerekli profesyonelliği ziyareçilere sunmalıdır.

Kurumsal kimlik, logo, katalog, kartvizit, broşür, etiket, ambalaj vb. Şeyleri içinde bulundurur. Bu yüzden firmanız ve sektörünüzde markalaşma açısından önemlidir.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Profesyonel kodlamalarla yapılmaz ise siteniz arama motorlarında yer almaz. Öncelikle içerikle meta tagların, anahtar kelimelerin, sayfa başlıklarının ve içeriğin anlam açısından uyum halinde olması gerekir. Bunun bilinci içerisinde tasarımı uygulamak gereklidir. Aksi takdirde arama motorları sitenizi indexlemeyecektir.

Biz EUROMEDYA olarak profesyonelleşmiş kadromuz ile sitenizi SEO kriterlerine uygun olarak dizay edip, arama motorlarınızın sitenizi indexlemesini ve ön sıralarda yer almanızı sağlıyoruz .

 

E-Ticaret

Sürekli ve online olarak ürün ekleyebileceğiniz, fiyatları kendiniz belirleyip tüm dünyaya sunabileceğiniz bir web sitesi programı olarak, e-ticaret yazılımları kullanım ve güvenlik açısından mükemmeldir. Profesyonel yazılımla basit kullanım kolaylığı aynı anda bulunmaktadır.