Şişli Web Tasarım
Şişli Web Tasarım

EUROMEDYA Şişli Web Tasarım

 

EUROMEDYA olarak Şişli'ye de, alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

 

 

Web Tasarım

 

İnternette binlerce tanımlamasını bulabilirsiniz. Bu tanımlamaların bir çoğu web tasarımı daha çok yazılımsal açıdan ele almaktadır.Kelime anlamı ile tam örtüşmese de bir web sitesinin başlangıcından bitişine kadar olan süreç olarak bilinmektedir.Aslında altyapısında bir çok alt başlık mevcuttur.

 

Tasarım projenin sadece arayüzü yani ekrana yansıyan görünümüdür.

 

Kullanılan teknolojiler, web sitesinin barındığı alan, barındığı alanı kapsayan cihaz, cihazın kullandığı işletim sistemi, veritabanı ve en önemlisi arkaplanda çalışan yazılımı, bunlar çoğu kişi tarafından bilinmese de işini ciddiye alan ajanslar tarafından önemsenir.

 

Sitenizin arayüz tasarımını hazırlarken işletmenizin kurumsal kimliği bizim için çok önemli bunun sebebi ise kullanılan renkler veya amblem oluşturulurken esinlendiğiniz metaryaller, logonuzdaki çizgiler bize yol gösterici oluyor.

 

Bir web tasarım ile firmanızın prestijini artırabilir, tanıtımını yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz yada hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

 

 

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

 

İş dünyasında firmanızı geleceğe taşımak için sizi temsil eden özgün, güvenilir ve saygın tasarımlarla kumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Logo, katolog, broşür, kartvizit, antetli kağıt, fatura vb. ihtiyaçlarınızı kurumsal çatısı altında tolayıp iş dünyasındaki temsil gücünüze güç katıyoruz.

 

 

 

E-Ticaret

 

Elektronik ticaret; ticaretin elektronik ortamda yapılması sağlayan elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım, ödeme ve en önemlisi reklam ve pazarlama işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Size sunduğumuz olanaklar ve web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

SEO kapsamlı bir konu olduğundan, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanın oldukça zorlu bir yarış olduğunun farkına varmak çok önemlidir.

 

Amacımız siteniz için gereken iyileştirmenin yapılması, böylece daha çok ziyaretçiyi sitenize ulaştırabilmektir. Sitenizi birinci sıraya çıkarmanın garantisini kimse veremez. Çünkü bu işin bir formülü bulunmamaktadır.

 

Google ve diğer arama motorları için siteniz için gerekli tüm optimizasyonları yapıyoruz. İşlemler sonucunda siteniz her geçen gün daha yukarılara çıkacaktır ve zaman içerisinde arzuladığınız üst sıralara ulaşacaktır.

 

 

Web sitenizin beklentilerini sağlar sitenizdeki problemlerinizde etkili çözümler oluşturururuz.Biz iş süreçlerini otomatikleştirmek için tasarlanmış ısmarlama çözümler sunuyoruz; Sizin fark yaratmanız için biz işimizi tutkuyla yapıyoruz. Gaha gelişmiş ve profosyonel bir sitenizin olması istiyorsanız bizimle iletişim kurun.

Son birkaç yıldır web tasarım değişti.Büyük bir web sitesi ve muhteşem görünümü size extra getiri sağlar.Bunun için kullanıcıları etkilemek ve sitenizin dikkat çekmesi önemlidir.Gerçek ve yaratıcı bir sitenizin olmasını ve internet ağı üzerinde gelişmek ve dikkat çekmek istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Biz müşterimizin marka değerini arttırır ve kendi işlerinde online satışı ,tasarladığımız ve güncel tuttuğumuz yeni siteleri gelirlerini artırır.

Sadece fantastik görünen bir web sitesine sahip olmak yeterli değil, aynı zamanda kusursuz çalışması için gereklidir.Kullanıcı sitenize geldiğinde hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı onları kaybetmenize yol açar ve bu istediğimiz son şey.Biz birlikte çalıştığımız her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak işlevsellik ile birlikte birinci sınıf tasarımlar sunacağız.Biz müşterilerimizle güçlü ve samimi ilişkiler kurarız.

İhtiyacınız ne olursa olsun, deneyime sahip ve tasarım ya da teknik odaklı olsun çevrimiçi çözümler geniş bir yelpazede gerçekleştirmek için bize ulaşın.

Biz müşterilerimiz için çarpıcı web ve grafik tasarımlar yaratmak için gerçek bir tutku ile çalışırız. Özel web sitesi tasarımı için tamamen yeni bir yaklaşım arıyorsanız, o zaman doğru şirket buldunuz.Modern ve güzel bir web sitesi oluşturmak için sizinle yakın çalışarak web sitenizinin gerçek amacını öğrenip ona göre web sitenizi oluşturup içeriklerinizi işinize göre tasarlarız.

Müşterilerinize kendi alanınnızda önde ve kendi web sitesinizin tüm cihazlarda kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için geliştirme yaptık.Müşteriler bir masaüstü bilgisayara gelmeden önce bir mobil cihazda web sitenize rahatça erişim sağlayabilir. Müşterilerimiz için tam fonksiyonel ve mobil dostu web siteleri inşa eder onları asla hayal kırıklığına uğratmayız.

sadece güzel web sitesi değil,arama motorlarında önemli kullanıcının dikkatini çekmesi de önemlidir. Bizim SEO uzmanlarımız yılların tecrübesine sahip , onlar web sitenizin sıralamasını etkilenmemesini sağlamak için özenle çalışacaklardır.Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle temasa geçin.

Biz iş planlarınını anlayarak ve hedef kitlenizi tanımlayarak hayal edilenden çok daha büyük ve yaratıcı sitelere sahip olmanız için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.Eğer şirketinizi geleceğe taşımak istiyorsanız işinizin içeriklerini bizimle paylaşın ve sitenizi birlikte sizin isteklerinize göre tasarlayalım.

Biz tasarım taslakları üzerinde çalışmaya başlamadan önce bize görsel stilinizin nasıl olmasını istiyorsanız iletin ve içerikleri bizimle paylaşın gereken niteliklere birlikte karar verelim ve size yardımcı olalım.Rakiplerinizden kolayca ayırt edilebilir olun.Kullanımı kolay ve mevcut müşteriler için faydalı bir kaynak olun.Müşteri kaybetmeyin müşteri kazanın.Bizimle iletişime geçin.

Vizyonumuz her zaman döngü içinde olarak müşterilerimize dürüst, şeffaf hizmetler sunmaktır. Biz uzun vadeli ilişkiler kurmak ve etkin bir şekilde müşterileri , müşterilerimize bağlamak için çalışıyoruz ve bunun için büyüleyici tasarımlar yaratıyoruz.

Tasarımdan sürecinde size yardımcı olacak samimi ,bilgili personel kullanarak en iyi hizmeti sunma amacını benimsedik.

Web siteniz işiniz için büyük önem taşımaktadır ve ilk izlenimler önemlidir. Rekabetinizde önde olmak için web sitesi; yaratıcı, taze, kullanımı kolay ve mobil dostu olması gerekiyor.

Yeni bir iş başlatırken, bir web sitesi yatırımı hayati önem taşıyor.Biz, marka bilinirliğini artırmak sitenize olan trafik ve satışları artırmak için yardımcı olabiliriz.

Biz küçük işletmeler ve büyük kurumlar için özel web siteleri geliştiririz. Bizim web siteleri WordPress içerik yönetim sistemi üzerinde çalışır. Bu mobil ve tablet dostu web siteleri her boyutta işletme için büyük bir pazarlama aracı sağlar.

Tasarım, içerik stratejisi, teknik geliştirme ve ölçme halkımızın özünde vardır. Biz karmaşık projelere de iş almak ve başarılı, ölçülebilir sonuçlara ulaşmak için müşterilerimiz ile işbirliği içinde çalışmayı seviyoruz.

Kullanıcıları ve onların ihtiyaçları her zaman değişiyor. İşiniz ve hedefleriniz değişiyor.Bunun için sitenizin sürekli güncel olması önemlidir.Tasarımınızı değiştirmek ve sitenizi güncelletmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Şık kullanıcı merkezli ve mobil duyarlı olacak şekilde sitenizin tasarlanmasını istiyorsanız, biz gerçekleştirmek için buradayız.