Silivri Web Tasarım
Silivri Web Tasarım

EUROMEDYA Silivri Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Silivri'ye de, alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

EUROMEDYA olarak biz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımları ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten bir firmayız. Tasarım ve uygulamanın tüm adımlarında sizinle birlikte etkileşimli olarak vede güncel ihtiyaç planlamanızı yaparak adım adım ilerletmek çalışma tarzımızdır.

12 yıldır sektörde olan firmamız, gerek tasarım gerekse yazılım alanında edindiği tecrübe ile size her konuda yol gösteren ve çözümler üreten bir hizmet sunmayı kendine şiar edinmiştir.

EUROMEDYA olarak Silivriye de , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız.Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

Web Yazılım

Firmanıza veya size ait web projelerinizi yazılım ekibimizle üstleniyor ve kendi tecrübelerimizi de katarak size özel yazılımlarla web projelerinizi hayata geçiriyoruz. Yazılımını üstlendiğimiz tüm projelerin teknik desteğini de vermekteyiz.

Web projelerinizi hayata geçirmek için sadece sizin fikirlerinizle değil, kendi fikirlerimizi de katarak projenizi daha dinamik, esnek ve kullanımı kolay hale getirmeye çalışıyoruz.

 

Grafik Tasarım(Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik özgün çizgiler ve renklerle firmanızın imajını ve markalaşma yolunda logo,kartvizit,broşür,katalog,ambalaj tasarımlarıdır.Müşterilerinizde profesyonel etkiler bırakmasını sağlayacak stratejilerle piyasada en büyük ve en önemli ilk adım olduğunu bilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

 

E-Ticaret

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlıyor. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda siteniz binlerce kullanıcının satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.

 

E-ticaret yazılımlarında maliyetlerinizi düşürebilmek için Esnek Yazılımlar üretebilmekteyiz. Size ait ve sizin satış politika ve mantığımıza göre işleyen E-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede gereksiz yazılım altyapılarından kurtularak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

 

Seo

Kimse Google'da 1. sayfada olmayı garantileyemez.Biz de aynı şeyi söylüyoruz. Bununla birlikte google optimizasyon hizmeti sunduğumuz çok sayıda örnekte sağladığımız başarılar bu işin mucize olmadığını da gösteriyor.

Google optimizasyon süreci web tasarımı'nın yapılmaya başlarken yapılan planlamayla başlayan ve haftalık olarak analizlerinin yapılması gereken çok uzun soluklu bir süreçtir.

Web sitenizi dünyada en çok kullanılan arama motoru olan google.com da daha üstü sıralarda yer alsın istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir.