Adalar Web Tasarım
Adalar Web Tasarım

EUROMEDYA Adalar Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Adalar'a da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu önemliliğin farkındayız ve sizler için en iyi web tasarım çözümlerini sunuyoruz.

EUROMEDYAbütün web tasarım projelerinde, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bu alanda yapılmış bilimsel araştırma ve makaleler ışığında oluşturduğu metodu kullanmaktadır. Bu çalışma metodu en etkin ve başarı şansı çok yüksek web siteleri oluşturmamızda önemli yer tutmaktadır.

Web yazılım tüm sunucular (serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü kapsamaktadır.

Web sitesine baktığımızda, diğer reklam araçlarına göre oldukça düşük bütçelerle çok daha yüksek getiri sağlamaktadır.Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız.

Web sayfası aracılığı ile internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

EUROMEDYA olarak Adalar web tasarım kadromuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Logo,katalog,kartvizit,broşür,etiket,ambalaj vb. tasarımı gibi birçok ortamda uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik geçerlidir. Kurumsal kimlik kurumun kimlik özelliklerinin kesin olarak belirlendiği görsel, fiziksel, kültürel ve genel kurum felsefesinin niteliklerinin oluşturulması için yapılan çalışmaların tümüdür.

 

E-Ticaret

E-ticaret her geçen gün katlanarak büyüyen devasa bir pazardır. Ürünlerinizi gerçek mağazanızdan satabileceğiniz müşterleri sayısı ile sanal mağazanız üzerinden satabileceğiniz müşteri sayısını kıyaslamak bile mümkün değildir.

E-ticaret işlerinizi istediğinizden de fazla büyütecektir. E-ticaret yapmak için sahip olmanız gereken yazılım ve tanıtım çalışmalarını sizler için koordine ediyoruz.

İhtiyacınız olan yazılımın belirlenmesi, kurulması ve anahtar kelimelerinizde SEO çalışmalarının yapılmasını istekleriniz doğrultusunda koordineli bir şekilde sağlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizin, belirli aramalar için arama motorlarındaki (başta Google olmak üzere) sonuçlarda, ilk sayfada ve hatta ilk sıralarda yer alması için yapılan işlemlerdir.

SEO çalışması yaptırdığınızda, hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşırsınız. Özellikle Google Seo çalışması ile Türkiye’deki arama motoru pazarının %90′dan fazlasını elinde bulunduran Google üzerinden hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin ve satışlarınızın çoğalması, işinizin büyümesi demektir.