Bayrampaşa Web Tasarım
Bayrampaşa Web Tasarım

EUROMEDYA Bayrampaşa Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Bayrampaşa'ya da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Web tasarım uzmanlık ve tecrübe isteyen bir sektördür. İyi bir web sitesisizi ve firmanızı en iyi tanıtacak, güçlendirecek rakiplerinizden farklı bir noktaya sizi taşıyacak bir iştir. Bu işi ehline vermekle dünyayı avcunuzun içine alabilir ya da öylesine bir web sitesiyle varolma savaşı vermeye devam edebilirsiniz.

Web Tasarım firmanızın kurumsal yapısına uygun yapılmalıdır. Firmanızın internette ki şubesi ,yüzü olarak düşünüldüğünde firmanızı tam olarak anlatacak yansıtacak bir web sitesi yapılmalıdır.Online sistemler üzerinden bireysel ve kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtılması faaliyetlerini gerçekleştirir.

EUROMEDYA Bayrampaşa web tasarım sadece yazılım olarak değil grafik tasarım ve animasyonlarla ihtiyacınıza en uygun web sitelerinin tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken aynı zamanda görsellik ve içerikle beraber sitenizde vermek istediğiniz mesajlarında en iyi şekilde kullanıcılara sunar.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Günümüzde şirketler MARKA olabilmek için evvela KURUMSAL KİMLİK çalışmalarına ağırlık vermekteler. Şirketin Markalaşma sürecinde şüphesiz kurumsal kimlik en önemli basamaktır. Kurumsal Kimlik çalışmasının en önemli basamağını ise LOGO tasarımınız oluşturmaktadır. Logo sade, anlaşılır olmalı ve markaya hitap etmeli ve böylece akılda kalıcı olmalıdır.

Bu aşamadan sonra kartvizit, fatura, antetli kağıt, zarf, interaktif cd, , poşet, taşıma çantası, katalog, broşür, ve Tanıtım filmi çekimi gibi kurumsal kimlik aşamalarına geçilir. Bu çalışmalar şirketinizin markalaşması için önemlidir.

 

E-Ticaret

Günümüzde çalışan insanlar özellikle işten eve, evden işe gitmek zorunda kalmaktadırlar. Çalışan insanlar kendilerine çok az zaman ayırabilmekte ne sosyal aktiviteye nede alışveriş gibi ihtiyaçlara zaman ayıramamaktadırlar. Bu noktada e Ticaret kavramı büyük bir boşluğu doldurmuştur. E ticaret; İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek veya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemini ve internet üzerinden ticaret yapma faaliyetini anlatan bir terimdir.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Bu terim web sitelerinin arama motorlarında iyileştirme çalışmalarına verilen isimdir. Birçok kriteri kapsayan bu kavram web sitelerimizin popüler olması için gerekli olan en önemli kaynaktır. Seo’nun uygulanmasının en büyük amacı, başta Google olmak üzere diğer arama motorlarında belirlenen hedef kelimelerde iyi konumlara gelmek, hatta arama motorlarının ilk sayfasında yer almaktır.