Ataşehir Web Tasarım
Ataşehir Web Tasarım

EUROMEDYA Ataşehir Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Ataşehir'e de alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal prestiji olmakla beraber kurumsal kimliğinizi yansıtır.web sitesi tasarımı yaptıracağınız firma çok önemlidir.Hazırlanan web sitesi tasarımının arkasında durmalı web sitesi tasarımı tamamlandıktan sonra destek vermelidir .

Bir web sitesi tasarımın da bulunması gereken özelliklerden bazıları : renk tonlarının ve renk kontrastının uygun olması ,sektörünüz ile ilgili kelimelerde web sitenizin üst sıralarda yer alabilecek şekilde kodlanması , neydi bu firmanın bize geçengün getirdiği ürünün adına cevap verebilmeli.
Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Fakat bu tanım tam olarak web tasarım kavramının anlamını yansıtmamaktadır. Web tasarımları içerik, görsel tasarım entegrasyonu ile oluşur.

En iyisi olduğumuzu idda etmiyoruz fakat daha iyisi olabilmek için Ataşehir web tasarım uzman ekibimizlemücadele ediyoruz...

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik, bir anlayış, bir kültür, bir geçmiş ve bir hedef içerir. Kurumsal kimlik, Firmanın içeride ve dışarda duruşunu, davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Günümüzde birçok kuruluş, artık toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsal bir stratejiyle kurumsallığını sunma çabası ve gayreti içine girmiştir.

Kurumsal kimlik çalışması; logo, antetli kağıt, kartvizit, broşür,katalog, etiket,ambalaj vb. her türlü sunuma kadar kullanılacak tüm görsel çalışmaların aynı estetik disiplinle üretilmesidir.

E-Ticaret

Son yıllarda firma sayısının artışı aynı zamanda rekabet ortamının da artmasına sebep olmuştur. Firmalar satışlarını daha fazla artırmak için e-ticaret yöntemine başvurmuşlardır. Böylece firma müşterilerine hem ürün satışı yapacak hem ürün yelpazesini sunacak hem de ürün fiyatları hakkında alıcılara interaktif ortamda ulaşmış olacak. İşte bu sistemi destekleyen yapıya E-ticaret programları diyoruz.

E- ticaret sitesi sayesinde firmanızın internet ortamında istediği ürününü hem tanıtabilir hem de t-reklamını yapabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenin hatta bir projenin bitimi ardından, o projeyi google gibi arama motorlarında bulunabilir hale getirmeye denir.

Bir projede web tasarım dâhilindeki tüm adımlar uygulanarak, hizmet aktif edilir. Ve işte bu noktada da projenin istenilen, hizmete bütünleşecek kelimeleri analiz edilir. Bu analizin ardından Arama Motoru Optimizasyonu uygulaması adı altında sitenizin google gibi arama motorlarında, analiz edilen bu kelimelerde öne çıkması sağlanır.