Çatalca Web Tasarım
Çatalca Web Tasarım


 EUROMEDYA Çatalca Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Çatalca'ya da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Yaşadığımız internet çağında herkes internet ortamında kendisine yer bulmaya çalışıyor. İnsanlara ulaşabilmenin en kolay yolu olarak da artık internet sayfaları görülüyor.Sadece firmalar değil kişisel kullanıcılar da web sitesi sahibi olarak internet ortamına giriyor çünkü web sitesi en uygun maliyetli tanıtım imkanını getiriyor.

Web sitesi hazırlanırken çok değişik öğelerden faydalanarak ziyaretçilere içerik sunma imkanı da var. Elbette hazırlanacak olan içeriğin, web sitesi ile ziyaretçilerine en doğru ve güncel bilgiyi görseller ile destekleyerek etkileyici bir biçimde sunulması amaçlanılır.

Bu aşamada firmamızın EUROMEDYA Çatalca web tasarım kadrosu size en doğru desteği sağlama garantisini veriyor. Profesyonel ve işinin uzmanı olan çatalca web tasarım kadromuz ile hedeflediğiniz kitleye doğru ve etkili sayfalar oluşturarak ulaşma garantiniz var.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik bir firmanın kişiliğidir.Kurumsal kimliğinizi oluşturan şeyler sizi siz yapan unsurlardır Markalaşmak için atılan en önemli adımlardan biridir. Firmanıza özel yaratıcı ve özgün tasarım anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kurumsal kimlik tasarımları; Logo, katalog, ambalaj, broşür, kartvizit, etiket, antetli kağıt, poşet çanta vb. Markanızı oluşturak tasarımlardır.EUROMEDYA çatalca web tasarım olarak kurumsal kimlik çalışmanızda sizi siz yapan ve sizi oluşturacak tasarımlarımızla bizler size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

E-Ticaret

Bu E-ticaret sitelerinde web programlama usul ve öğelerinden pek çokları kullanılır. Örneğin kullanıcı kayıtlarını tutmak, ürün kayıtlarını tutmak, ödeme geçmişlerini takip etmek ve stok durumunun gözden geçirilebilmesi için karmaşık veri tabanı bağlantıları ve ilişkisel tablolar kullanılır. Bildiğiniz gibi e-ticaret sitelerinde ve alışveriş sitelerinde alışveriş kartı, ödeme kabul, taksitlendirme, sipariş takibi, kullanıcıların ödeme geçmişleri, bir ürünü alan kişilerin başka hangi ürünleri de aldıkları gibi pek çok karışık ve detaylı öğeler vardır. Bunların her birinin oluşturulması başlı başına birer projedir, bu projeler de uzman kişiler tarafından itina ile planlanır, uygulanır, geliştirilir, sınanır ve son şekline getirilir.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Hem internet ortamına açılmamızı sağlayan bilgisayarlar ile hem de mobil cihazlar ile web sitenizin uygun şekilde ve sorunsuz görüntülenebilmesi için gerekli yapılandırmayı yapan EUROMEDYA çatalca web tasarım, arama motorları tarafından da web sitenizin fark edilmesi için gerekli çalışmayı gerçekleştiriyor.SEO insanların bir şeyi araştırırken sizin firmanızın sitesinin arama motorlarında üst sıralarda gözükmesini sağlar.Seo ile müşteri artışınızın arttığını göreceksiniz. Uygun maliyetli çözümler ile ziyaretçilerinizi sıkmayan, arama motorlarına uyumlu bir web sitesinin yaratılmasını müşteri memnuniyeti çerçevesinde EUROMEDYA çatalca web tasarım kadrosu olarak garanti ediyoruz.