Pendik Web Tasarım
Pendik Web Tasarım


EUROMEDYA Pendik Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Pendik'e de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir.Webtasarım daki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir web tasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir.

Teknolojinin her bireyin ceplerine ulaştığı bu dönemde web siteniz, firmanızın ilk izlenimini oluşturur. Müşterilerinizi içeriye davet edecek ve onları cezbedecek bir dükkan vitrinine de benzetilebilir. Satmak istediğiniz ürün ne kadar kaliteli ve özel olursa olsun vitrininizde bu ürünü sergileyememeniz ürünü satmanızın zorlaşacağı anlamına geliyor.

İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. EUROMEDYA Pendik web tasarım olarak Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Herkesin, kendini tanıtan, kim olduğunu gösteren bir kimliği olduğu gibi, şirket ya da firmaların da isimlerinden hizmetlerine kadar kim olduğunu anlatan ve tanıtan kurumsal kimlikleri vardır. Kurumsal kimlik, kurum içi ve kurum dışı materyallerinden oluşmaktadır.

Kurumsal kimlik ; Logo, marka kimliği, zarf, kartvizit, broşür, etiket vb. Şeylerin sitenize ve sektörünüze uyarlıyarak yapılan tasarımlardır.

 

E-Ticaret

EUROMEDYA Pendik web tasarım E-Ticaret Sistemleriyle sadece 1 günde sanal mağazanız hazır olsun.
EUROMEDYA Pendik web tasarım E-Ticaret Sistemleriyle daha az uğraş vererek daha fazla kazanacaksınız. Ürünlerinizi tüm dünya pazarında satışa ve tanıtıma sunabileceksiniz
EUROMEDYA Pendik web tasarım E-Ticaret Sistemleriyle kendi yayın planınızı kendiniz belirler, esnek modül yönetimi sayesinde sayfanın herhangi bir yerine herhangi bir içeriği yerleştirebilirsiniz.

 

 

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu)

 

web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda ve üst sıralarda bulunması için gerekli olan ve teknik bilgi birikim ve profesyonellik gerektiren bir işlemin tamamına verilen isimi. EUROMEDYA olarak sitelerinize en iyi ve en yeni arama motoru optimizasyon yöntemlerini uygulayarak legal kalıcı çözümler sunmaktayız.