Sarıyer Web Tasarım
Sarıyer Web Tasarım

EUROMEDYA Sarıyer Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Sarıyer'e de, alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Artık günümüzün gelişen teknolojisi ile web tasarım firmalar için önemli hale gelmiştir.Pazarlama artık, e-ticaret sistemi ile müşterileriniz ve sizlerin arasındaki bağı iletişimi daha kolay hale getirmiştir. Web sitesi tasarımı içerisinde yaşadığımız 21 yy’da büyük bir ivme kazanarak farklı platformlarda ve hedef kitleye göre değişmektedir.

Web Tasarım hizmetleri, kurumunuzun veya kişisel girişimlerinizin internet ortamında daha etkili bir biçimde tanıtılmasını kapsayan en temel hizmetlerden biridir. Bu hizmetler sadece size özel yapılmaktadır.Kurumunuzun ve sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir, uygulanır. İnternette arama yapıldığında, sunduğunuz içerik bilgilerine kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlanabilmesi bizim öncelikli hedefimizdir.

Değişen içerik bilgilerinizi, size özel yönetim paneli üzerinden güncelleyebilir, sitenizin her zaman yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Web Sitenizin , kurumunuza veya size ait bir broşürden oluşmaması gerektiğinin farkındayız. Sizi yansıtan renkler ile size özgü bir web sitesi yaratarak, tanıtımınızı dünyaya açmaktayız. Bizim işimiz, tasarım yaparken sizi yansıtmak ve size özel çalışmalar yapmaktır.

EUROMEDYA olarak Sarıyer'e de , alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız.

 

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Günümüzde şirketler MARKA olabilmek için evvela KURUMSAL KİMLİK çalışmalarına ağırlık vermekteler. Şirketin Markalaşma sürecinde şüphesiz kurumsal kimlik en önemli basamaktır. Kurumsal Kimlik çalışmasının en önemli basamağını ise LOGO tasarımınız oluşturmaktadır. Logo sade, anlaşılır olmalı ve markaya hitap etmeli ve böylece akılda kalıcı olmalıdır. Logo aşamasından sonra tabela, fatura, antetli kağıt, zarf, interaktif cd, tişört, gömlek, poşet, taşıma çantası, menü, katalog, broşür, şapka, hediyelik promosyonlar ve Tanıtım filmi çekimi gibi kurumsal kimlik aşamalarına geçilir. Bu çalışmalar için şirketimiz size en uygun kurumsal kimlik paketini belirleyecektir.

E-Ticaret

Elektronik Ticaret, İnternet üzerinden online satış yapılan teknolojiye verilen genel isimdir. Online satış siteleri ürün ve hizmet satışı için kurulan sitelerdir.

E-Ticaret, internet üzerinde sanal bir mağazanızın olmasıda diyebiliriz. Sanal mağazaya gelen müşteri sayısı işlek bir cadde üzerinden gelen müşteri sayısından çok daha fazladır. Üstelik gerçek mağazanın kira bedelinin 100/1 i kadar bile kira ödemezsiniz. Personel vs. giderleri yoktur. Kolayca satış yapılabilir ve paranız anında banka hesabınıza aktarılır. Güvenli ve müşteri açısından oldukça keyifli bir alışveriş olanağı sunar.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizi aramalarda ilk sıralara taşıyabilirsiniz. Böylelikle, ilk göze çarpan sitelerden biri olma şansını yakalar ve daha çok tıklanma olanağı sağlamış olursunuz. Arama motoru optimizasyonu, "arama motoru optimize edici" tabiri için kullanılan bir kısaltmadır. Siteniz için yapılan aramalarda, sitenize daha çok kullanıcı gelmesini sağlar.

Günümüzde internet kullanıcıları, aradıkları konuları arama motorlarına yazarak bulmakta ve daha kolay yoldan ulaşmaktadır.

Web sitesini tasarlamadan önce, siteyi nasıl bir şekilde optimize edeceğinizi belirlemek gerekir. Arama motorlarında arama yapılırken hangi kelimelerin (keywords) geçeceğini seçmek oldukça önemlidir.

Bu aşamada, sizin için internet ortamında gerekli araştırmaları yapar ve rakip sitelerin arama motorlarında daha çok hangi kelimeler ile arandığını araştırırız. Bütün araştırmalar bittikten sonra da, en doğru kelimeleri seçme konusunda size yardımcı olur ve sonrasında benzersiz bir işe beraber koyuluruz.