Avrupa Yakası Web Tasarım
Avrupa Yakası Web Tasarım

Günümüzde kurumlar arası veri iletişimi amacıyla kullanılan Elektronik Veri Değişimi (EDI) sistemleri yerini web tabanlı uygulamalara bırakıyor. Bu yolla verinin kümesel transferi yerine çevrim içi paylaşımı yöntemi benimseniyor.

Veri transferi sırasındaki uzun beklemeler kayboluyor. Web sitesi kurulum aşamasında, ileride doğacak ihtiyaçlara göre planlanacak olur ise sitenin veri iletişimi olarak çalıştırılması da mümkün olabilmektedir.

Bu nedenle henüz gelişim aşamasında olan internet ortamında bir web alanına (domain / alan adı) sahibi olmak gelecekten bir yer tutmak anlamına gelmektedir.

Web sayfası aracılığı ile internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

Sizi en iyi lanse eden, yönetim paneli ile 7/24 güncelleme yapabileceğiniz, isterseniz tanıtım sitesi ile firmanızı ve ürünlerinizi tanıtan profesyonel bir web sitesi edinebilir, isterseniz e-ticaret sistemimiz ile internet üzerinden satış yapabileceğiniz sanal mağazanızı oluşturabilirsiniz. Ya da tamamen kişisel istediğiniz içerikte bir web sayfası edinebilirsiniz.

 

Online web içerik yönetim sistemleri, olusturulan web sitenizi size özel yönetim paneli kullanarak kolaylikla yönetilebilmenizi saglamaktadir. Site içerikleri zaman içerisinde anlamlarını yitirmekte ve pek çok site gündemin gerisinde kalabilmektedir.

 

Ayrıca işletmenizin hitab ettiği kişi veya kurumlar, ürettiğiniz ürünleriniz veya verdiğiniz hizmet tasarım aşamasında bizim en büyük yardımcımız oluyor.

Tabi tasarım oluşurken günümüz teknolojilerine ayak uydurmasını, kullanılan yazı fontlarının bütünlüğü ve uyumunu, tüm cihaz ve tarayıcılara uyumlu çalışmasını ve en önemlisi sizin istekleriniz doğrultusunda sitenizi yapmaya çalışıyoruz.

Üstlenmiş olduğumuz web tasarım projelerinizde düzenli çalışma sistemimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşıyor bunun yanında sizin isteklerinizi günümüz teknolojisinde kendi sitelerimize uyguluyoruz.

Web tasarım projelerinizi, sıra dışı fikirlerimizle harmanlıyor, hedef kitleye ulaşabilmeniz ve işlerinizde internetten faydalanabilmeniz için uzman ekibimizle adım, adım düzenli bir şekilde geliştirdiğimiz web tasarım projelerinizde, günümüz teknolojisini yakalayarak, yine bu teknolojiyi sizlere en iyi şekilde sunmayı kendimize hedef alıyoruz.

Biz de bahsettiklerimizin tamamını ele alarak işletmenizi en iyi yatsıtacak tasarımı oluşturmaya çalışıyoruz.

İnternetin yeni trendlerini keşfetmek için, teknolojinin el verdiği ölçüde profesyonel anlamda hazırladığımız web tasarımlar ile ihtiyacınıza uygun sistemleri hazırlıyoruz.

Sizin için hazırlanmış Yönetim paneliniz ile sitenizin tüm içeriğini yönetebiliyorsunuz.Yönetim panelimiz ile web sitenize sadece bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak yazılar, fotoğraflar, videolar ekleyebilir veya mevcut içerikleri düzenleyip silebilirsiniz.

Bizim sunmuş olduğumuz hizmetler işletmelerin sorunlarını çözmeyi ve daha fazla müşteriye ulaşmasını amaçlar.

Web tasarımı, sahip olduğu bu vizyonu ile internet’in bel kemiğini oluşturuyor. Çünkü web tasarım internet kullanımının yaygınlaşması ile artan müşteri ve sosyal ihtiyaçlar sayesinde özellikle kurumsal siteler için bir gereklilik halini aldı.

Gündemde olmak güncel olabilmek için ; Uzman kadrosuyla profesyonel web tasarım, web yazılım, mobil çözümler üreten EUROMEDYA ile firmanızı internette en etkin şekilde temsil edilmesini sağlayın.

Web sitenizin tasarımından önce ,sizin ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde belirleyip kendi kadromuz ile iyi bir iş planı yaptıktan sonra sitenizi tasarlamaya başlarız.

7/24 çalışan firmanız için yaptıracağınız online mağazanız siz başında olmazsanız bile 7/24 sizin için firmanızı tanıtmaya, satış yapmaya devam edecektir.

 

Kurumsal veya tüzel projeleriniz için bir müşteri olarak, en iyisi, en kalitelisi yani sonuç olarak en iyi kelimesi ve arda kalanlarını yaşamak istiyorsanız, bizler EUROMEDYAolarak 7/24 hizmetinizdeyiz.