Tuzla Web Tasarım
Tuzla Web Tasarım

EUROMEDYA Tuzla Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Tuzla'ya da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

 

Web Tasarım

Web sitesi çağın medyası olan Internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere Internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır. Bir web sitesi sayesinde, Firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız yada ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır.

Ayrıca gelişen teknolojik yenilikler ile birlikte, hizmet ve ürünlerinizdeki yenilikleri, güncellemeleri daha kısa bir şekilde ziyaretçilerinize duyurabilirsiniz.

EUROMEDYA olarak Tuzla'ya da, alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız.Sizde web tasarım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

İsminden de anlaşılacağı gibi kurumunuzun, şirketinizin veya markanızın kimliğini oluşturmak için yapılacak çalışmaların tümünü ifade eder. Oluşturulacak kurumsal kimlik kurumunuzun, şirketinizin veya markanızın dışarıdan nasıl gözükeceği ve algılanacağını belirler.

Kurumsal kimlik çalışmaları; amblem,logo,katalog,kartvizit,broşür vb. Şeyleri içinde bulundurur, bu yüzden şirketinizin veya markanızın içeriğini kurumsal çalışmalara uygulamak çok önemlidir.Dolayısıyla kurumsal kimlik çalışmasının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

E-Ticaret

Alışveriş durumunuz online ise sürekli bir satış hareketliliği içindesiniz demektir.7/24 tüketici ile işletmeleri buluşturan e-ticaret yazılımları hem üreticiye hem de tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.

Büyük ve küçük ölçekli üreticiler, toptancılar ve işletmeler ürünlerini internette satışa sunmak istedikleri zaman e-ticaret paketlerini kullanıyor.

Eskiden bir e-ticaret sistemi sahibi olmak çok zordu fakat günümüzde bu sistem kolaylaştı. Diyelim ki el emeği ile yapılan hediyelik eşyaları sattığınız küçük bir dükkanınız var. Ve iş yeriniz de küçük bir şehirde herkesin göremediği bir yerde. Ama ürünleriniz gerçekten ilgi çekici ve gören insanları hayrete düşürecek türden. Ama küçük bir yerde olmanızdan dolayı ürünlerinizin sadece o bölgedeki insanların görmesiyle sınırlı kalmasına neden olur. Bir e-ticaret sistemi oluşturarak ürünlerinizi dünyanın öbür ucunda ki insanlara bile gösterme şansı bulabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Arama Motoru Optimizasyonu, ingilizce karşılığı olan Searc Engine Optimization (SEO)
İnternet Dünyasında sizleri çok farklı konumlara getirebilecek sihirli sözcük SEO. Seo'nun temel amacı Tasarlanan Web Sitesinin istenilen kelimelerde en üst sıralamaya girmesini sağlamak, ve doğrudan tüketiciye ulaşmasını sağlamaktır.