Beyoğlu Web Tasarım
Beyoğlu Web Tasarım

EUROMEDYA Beyoğlu Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Beyoğlu'na da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Web tasarımı sadece bilgisayar başında kod yazarak ve grafik oluşturarak yapılmaz. İyi bir web sayfası bunların çok daha öteside gerçek hayattaki süreçlere dokunarak gerçekleşir. Bir web tasarım projesi, sadece web sayfası tasarlamak demek değildir. Firmaya özel web tasarım demek, firma süreçlerini göz önünde bulundurmak ve firmaya özel çözümler üretmek demektir.

Çalışılan ajansın firmanıza yakınlığı da bu çerçevede önem arz etmektedir. Firmayı yerinde görmek, işi-hedefleri analiz etmek ve yılların birikimiyle sektöre ya da taleplere yönelik çözümler üretmek EUROMEDYA ’nın çalışma prensipleridir. İstanbul Mecidiyeköy’deki konumu ile EUROMEDYA uzun yıllardır tüm müşterilerine yerinde, güvenli ve etkin çözümler üretmektedir.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik çalışmaları bir mesajı ifade edebilen veya nesneleri görselleştirip süslemeye yönelik yapılan tasarım çalışmalarıdır. Çalışmaların firmanızın içeriğini anlatması markalaşmanız yönünden büyük önem taşır.Bu yüzden EUROMEDYA Beyoğlu web tasarım olarak sizin markalaşma sürecinizde yanınızda bulunmaktan memnuniyet duyar aynı memnuniyeti sizin içinde sağlamak için çalışırız.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızda logo, katalog, kartvizit, broşür, etiket, poşet, kutu tasarımı, antetli kağıt, zarf ve daha birçok matbaa ve site işlerinizde yardım almak için biz yanınızdayız.

 

E-Ticaret

İnternetin hayatımıza girmesiyle insanların alışveriş alışkanlıkları değişkenlik göstermeye başlamıştır. Günümüz teknolojisinde kazançlı ve karlı alışveriş, e-ticaret gerektiren bir sistem haline gelmiştir. İnsanların gündelik koşuşturmaları, alışverişe zaman ayıramadıkları için evlerinde dinlenirken internet ortamından istedikleri herşeyi rahatlıkla bulabilmelerini alışveriş yapmaları kolaylaştırmıştır.Bu yüzden e-ticaret birçok firmanın tercihi haline gelmiştir.

Sizde kolay kazanç sağlamak için EUROMEDYA Beyoğlu web tasarım olarak bizle iletişime geçebilirsiniz

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Tüm arama motorlarının en büyük amacı, kendileri üzerinden bir arama sorgusu gerçekleştirildiğinde kullanıcılarına en etkili, faydalı ve bilgilendirici sonuçları göstermek, onlara aradıklarını bulmak ve temin etmek, kullanıcılarını memnun bırakmak düşüncesi bulunmaktadır. Çünkü var oluş sebepleri budur.

 

İnternet kullanıcılarının aradıklarını ilk sayfalarda bulmaları diğer sayfalara bakmayacakları anlamına gelmektedir. Bu nedenle web sitesi sahibi olan tüm firma, kurum ve kuruluşlar web siteleri için seo hizmeti almak ve arama motorları sonuçlarında en üst sayfa ve sıralarda bulunma arzusu içerisinde olmalıdır.