Web Tasarım
Web Tasarım

İstanbul merkezli web tasarım firmaları arasında 2001 yılından günümüze yüzlerce kurumsal web tasarımı referansımız en güncel web dizayn tekniklerine sahip Euromedya Web Tasarım CMS Sistemi kullanmaktadır.


Kurumsal Web Tasarım


Responsive Web Tasarım


W3C Web Tasarım


Google Uyumlu Web Tasarım


Dinamik Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarımında Neden Euromedya?

Günümüzde kurumların kimliklerinin yansıtılması ürün ya da hizmetlerinin pazarlanması adına aktif bir şekilde kullanılan internet, başarı sağlamak isteyen işletmelerin olmazsa olmazları. Firmalar internetten başarılı bir şekilde pazarlama gerçekleştirmek adına kendilerini temsil eden ve ihtiyaçlarına cevap veren bir siteye sahip olmaları gerekir. Bazı işletmelerin site sahibi olma konusunda, lakayt bir tavır sergilemeleri, işin profesyonelliğinin anlaşılmadığını ortaya koyuyor. Halbuki sitelerin kalitesi, ürün ve hizmetlerin kalitesi hakkında müşterilerinize bilgi veren ilk mecradır. Düşünsenize, bir firmanın sitesine giriyorsunuz, ancak, istediğiniz ürün hakkında doğru bir bilgiye sahip olamadığınız gibi, açılmayan menüler, kategoriler, hatalı sayfalara rastlıyorsunuz. Siz ne düşünürdünüz bu durumda? Ben şöyle düşünürdüm “İnternet sitesi kötü olan bir firmanın, verdiği hizmetinde bundan farkı yoktur”

O zaman doğru bir tasarım…

Bu tür bir ifadenin kullanılmasını kurumsal bir firma asla istemez. KOBİ’lerde istemiz. Bugün işlerini yeni yeni internet üzerine taşımaya çalışan KOBİ’lerin, doğru bir danışmanlık ve ajansla çalışarak, sağlıklı bir şekilde iş süreçlerini internet ortamına taşımaları gerekiyor. Aynı şekilde, internet üzerinden iş kurmak isteyen şahısların doğru bir web tasarım firmasıyla anlaşması gerekiyor. Doğru, kaliteli bir çalışmanın nihayetinde hazırlanacak sitelerin 7 gün 24 saat müşterileri güzel bir şekilde karşılaması gerekiyor. Bu anlamda deneyimli ve tecrübeli web tasarımı ajansları profillerinin önemi büyüktür. Euromedya, web tasarım ve yazılımı konusunda uzmanlaşan bir kadroya sahip olduğu gibi, kurumsal kimliğinizin hazırlanmasında, tüm süreçleri yönetebilecek yetenek ve uzmanlığa da sahiptir.

Web sitelerinin tasarımları hususunda dikkat edilecek önemli bir nokta, tasarımının görsel bir nezakete sahip olmasıdır. Bugün görselliğin ne kadar ön planda olduğunun hepimiz fakındayız. Sitelerin görsel açıdan insanda uyandırmış olduğu heyecan ve tatmin edicilik, firma hakkında kanaatlerin olumlu olmasını sağlayan önemli bir hususu ifade eder. Euromedya, yaratıcı çözümler sayesinde, kurumsal kimliğinize uygun tasarımlarla sitelerin mükemmel bir görsel yapıya sahip olmasını sağlarken, sadeliğin sitelere kazandırmış olduğu kolay kullanım niteliğini de göz ardı etmeden itidalli bir tasarım giydirme çalışması yapmakta. Sitelerin görsel tasarımın abartılması durumunda, müşterilerinize karşı asıl hedef olan ürün ya da hizmet konularında bilgilendirici mesajların boğulmasına sebep olunabilir. Bu nedenle, web tasarımında doğru ve akıllı çözümler sunmak, müşterilerin isteklerine ajans tecrübesi ve deneyimlerinin katılması gerekir.

Özgün değilseniz, spama düşersiniz!

İş hayatında önemli bir kaide olarak, özgünleşmek ve farklılaşmak değer ifade eder. Tasarımların özgün olması, rakiplerinizden farklılaşmanız adına atılacak ilk adımlardan birisi. Euromedya grubu, tasarımların kişiye ve kuruma özgü olmasına dikkat eder. İş hayatında emtialaşmanın ne derece sıkıntı veren bir durum ortaya çıkardığını bilen ekibimiz, sadece tabiatın eşsiz manzaralarından ilham alarak tasarımlar yapmakta.

Dört dörtlük bir tasarım

Hiçbir şey mükemmel değildir diye bir anonim var. Bunu hiç kimse dört dörtlük olamaz diye da ifade edenlerimiz var. Ama bizim iddiamız, mükemmel olduğumuzdur. Çünkü mükemmel olmak için yapılması gerekenleri ve müşterilerimize nasıl bir tasarım sunmamız gerektiğini biliyoruz. Diğer ajanslardan bir adım önde olmamız, mükemmel olduğumuzu gösterir. Ama asla, kendimizi yeterli bulmuyoruz ve her geçen gün güncellenen teknolojilerden faydalanarak, daha sağlıklı tasarımların söz konusu olması adına çalışıyoruz.
Web tasarımı sonucunda meydana getireceğimiz sitelerinizin, Google arama motorunun en iyi dostları olacağını söylemek isteriz.

  • WC3 standartlarına uygun kodlama
  • HTML 5 Google dostu kodlama
  • JavaScript ve CSS teknolojilerinin en yenilerini kullanma
  • SEO kurallarına uygun H1 ve Meta Tag kullanımları…

    Euromedya ile bir web tasarımından daha fazlasını elde edersiniz…