Arnavutköy Web Tasarım
Arnavutköy Web Tasarım

EUROMEDYA Arnavutköy Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Arnavutköy'e de alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım

Web tasarımı günümüzde her firmanın hatta projesi olan her bireyin ihtiyacıdır. Web tasarımı yaptıran bir firma internette kurumsal ifadesini kazanırken, aynı şekilde web tasarımı yaptıran bir şahıs içinde kendini kitlelere duyurabilme fırsatı doğuyor. Web tasarımı, sahip olduğu bu vizyonu ile internet'in bel kemiğini oluşturuyor.

Çünkü web tasarımı internet kullanımının yaygınlaşması ile artan müşteri ve sosyal ihtiyaçlar sayesinde özellikle kurumsal siteler için bir gereklilik halini aldı.Günümüzde bir çok şeyin internet aracılığı ile yapılması kişisel projeleri olan insanlar için de internet'te birer proje üretim/uygulama alanı yaratılmasına ortam sağlamıştır.

Bu bağlamda Web Tasarım; Firmaların, kurumsal kimliklerini ve profillerini, ürün ve hizmetlerini, Referanslarını bütün detayları ve fotoğraflarıyla, süre, sayfa kısıtlaması ve sınırı olmaksızın internet üzerinden kitlelere ulaşabilmesini sağlayan tanıtım ve bilgilendirme yöntemlerinden biridir.Bir çok açıdan diğer iletişim ve tanıtım araçlarından üstünlük gösterir.

Üstlenmiş olduğumuz projenizde Arnavutköy web tasarım olarak sizlere yardımcı olup desteklerimizi sunuyoruz.

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal Kimlik Çalışması, firmanın, rengini, sloganını ve vermek istediği mesajın doğru verildiği, kreatif tasarım ve grafik çalışmalar bütünüdür.Başarılı olmanın en önemli adımı; firmanın vermek istediği mesajın, firma için uygun olan firma renginin, firma hedef kitlesine doğru aktarılabilmesidir.Kısacası

Müşterilerinizde doğru etkiyi oluşturabilmek yada bir kimsenin firmanıza ait logo,katalog,broşür vs. gördüğünde sizin firmanızın olduğunu anlayabilmesi için önem taşır.

Kurumsal kimlik ; logo,katalog,amblem,etiket,kartvizit,broşür,ambalaj vb. Şeyleri içinde bulunduran bir çalışmadır.

E-Ticaret

Son çeyrek yüzyılda yaşadığımız teknolojik devrim, sadece günlük yaşamımızı etkilemekle kalmadı, iş yaşamı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden yapılandırmaya başladı.

Teknolojinin getirdiği bu yeni yapılanma, yeni ekonomi,e-ticaret, e-iş, e-devlet vs. gibi yeni kavramlarla da bizi tanıştırdı. Bu tanışmayı yalnızca teorik olarak düşünmeyip, pratiğe döken ve uygulamaya geçen kişi ve kurumlar, ekonomik anlamda verimlilik ve rekabet gücü açısından büyük yol kat ettiler.

Elektronik ticaret (e-ticaret) tüm bu gelişmeleri simgeleyen ve hepsini kapsayan bir kavram olarak kabul edildi. Ayrıca, teknolojiyle yenilenen ekonomi ve ticaret uygulamaları süreci olarak da kabul görmeye başladı. Bu sürece katılan dünyadaki irili ufaklı ticari birimler yepyeni bir verimlilik, sınırsız pazar ve rekabet gücü elde etmeye başladılar.

E-ticareti kısaca " internet üzerinden yapılan tüm bilgi, hizmet, para vs. gibi ekonomik değerlerin değişimi süreci" olarak niteleyebiliriz. Ekonomi bir değişim mekanizması ise, bu değişimin bilişim ağları üzerinden online veya elektronik olarak gerçekleştirilmesi özetle "e-ticaret"tir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Bir web sitesinin içeriği ve tasarımı başarısında büyük rol oynar. Ancak arama motorlarının anlayacağı dilde hazırlanmamış bir sitenin başarılı olması neredeyse imkansızdır.EUROMEDYA sitenin tasarımına başlamadan önce amaç ve hedefler konusunda verdiğiniz bilgiler ışığında sitenizin stratejisini belirler. Bir bütün reklam projesi olarak gördüğü web tasarımının daha ilk adımları atılmaya başlandığında arama motoru optimizasyonuyla ilgili çalışmalara da başlar.

Çünkü başarılı bir arama motoru optimizasyonu için sitenin tasarımının ve içeriğinin ona göre oluşturulması şarttır. EUROMEDYA bu çalışmaları gerçekleştirirken teknik bilgi birikiminden faydalanır. Yasal olmayan, kısa vadede çözüm sağlayan hiçbir yolu aklından geçirmez ve denemez.