Gaziosmanpaşa Web Tasarım
Gaziosmanpaşa Web Tasarım

EUROMEDYA Gaziosmanpaşa Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Gaziosmanpaşa'ya da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İnternet ortamında bireysel veya kurumsal olarak yer almanın yolu ise web tasarım ve yazılım çalışmaları yapmakla mümkündür.Ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak amacıyla irtibata geçeceğiniz kişileri ilk önce bakacağı yer olan internet siteniz sizin veya kurumunuzun görünen yüzü durumunda olacaktır.

Web tasarım çalışmalarında müşterilerin web sitelerinden beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek ihtiyaç duyulan hizmeti en üst kalitede sağlamaktadır.

Web tasarımı kişinin ya da kurumun kimliği hakkında, tarzı ve faaliyet alanını hakkında açık bir mesaj vermelidir. İyi bir web tasarım ziyaretçiyi oyalamamalı, aradığı konu hakkında, yeterli bilgiye en çabuk şekilde ulaşmasını sağlamalıdır. Kullanıcının gereksiz görsellik içerinde kaybolmasına neden olan web tasarımları içerik değerli bile olsa ziyaretçinin sıkılıp uzaklaşmasına neden olur.

Sitenizin tasarımına göre, yeni ürün, ürün grubu, haber, bülten, referans v.b. gibi içerikler eklemek mümkün. Sadece bir web tarayıcısı ve temel bilgisayar bilgisi yeterli. Word veya benzeri bir kelime işleme programını kullanabilen herkesin kullanabileceği basitlikteki yönetim paneli sayesinde güncellemeler çok kolay.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarım ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir.

Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde Logo, katalog, ambalaj, broşür, kartvizit, etiket, antetli kağıt, poşet çanta vb. Markanızı oluşturak tasarımlardır.Bu yüzden markanız için çok önemlidir.EUROMEDYA gaziosmanpaşa web tasarım olarak bizi tercih edebilirsiniz.Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

E-Ticaret

E-ticaret sistemleri müşterilerinizin mağazanıza kadar gelmeden, bütün ürünlerinizi rahatlıkla görebildikleri, inceleyebildikleri ve satın alabildikleri web siteleridir. Güvenliğin ve netliğin ön planda olduğu e-ticaret sistemlerinde, kullanıcı dostu müşteri panellerinin uygulanması ve güvenli alışveriş için gerekli kriterlerlerin sağlanması gerekmektedir. Güven ve samimiyetin sağlanması ise, e-ticaret sitenizin ürün yelpazenize uygun özel tasarımı ve güven veren iyi bir yazılım ile mümkün olacaktır.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Günümüzde Türkiye’ de ki internet sitelerinin %95’ i arama motorlarında çıkmaya yönelik olarak yapılmaktadır. Ancak yanlış yönlendirmeler ve başarısız optimizasyon çalışmaları nedeniyle yapılan sitelerin %90’ ı istenilen başarıyı elde edememektedir. Türkiye’ de web sitesi sahibi olanların %80’ i sitesinden memnun değildir. Bunun en büyük nedeni internet üzerinden bir getiri alamamalarıdır.

 

Birçok firma, ilk sayfada yer almanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Tam olarak değil. Google algoritması bir sır, bu doğru fakat yine de Google’ın önerileri ve kendi özel prosedürlerimizi uygulayarak ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almanızı sağlayabiliriz.