Beşiktaş Web Tasarım
Beşiktaş Web Tasarım

EUROMEDYA Beşiktaş Web Tasarım

EUROMEDYAolarak Beşiktaş'a da , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Günümüzde yaygın olarak kullanılan en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet; dünyaya açılan bir penceredir. Kurumsallaşma yada markalaşma yolunda atılacak adımlardan en önemliside web sitesidir. Firma, kurum yada kişiler, web sitesi sayesinde ürünlerini, hizmetlerini ve diğer bilgilerini internet kullanıcılarına sunabilmektedir. İnsanlarla etkileşimin en kolay yolu ve etkili yoludur da diyebiliriz.

Bugün kurumsal ve kurumsal kimliğe bürünmek isteyen bir çok firma web sitesi sayesinde müşteri portfoyünü genişletmekte, internet reklamları sayesinde daha etkili ve daha düşün bedellerle kitlelere ulaşmaktadır.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik çalışmaları firmanızın markalaşmasında büyük önem taşır.Müşterilerinizin firmanıza ait logosunu gördüklerinde sizin firmanıza ait olduğunu bilmeleriyle büyük bir başarıya ulaşmışsınızdır demektir.

Kurumsal kimlik sadece logo ile kalmamalı buda demek oluyor ki firmanızın yanında onu destekleyecek katalog, broşür tasarımları, kartvizit tasarımları, ambalaj tasarımları, poşet tasarımları, etiket tasarımları, antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı ve bunlara benzen bi çok matbaa işlerinin tasarımlarınıza sizin firmanıza uyarlıyarak EUROMEDYA Beşiktaş web tasarım olarak ualanında uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

 

 

E-Ticaret

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir.

Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir. Çek / Senet , Vade gibi kavramlar firmaların lugatından çıkarlar.

Tedarikçinin büyük bir ofise ihtiyac duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezini oluşturmasına olanak sağlar.

Ulaşabileceğiniz pazar genişliği dünya ile sınırlıdır. Maliyeti düşüktür ve aracısız satış yapma imkanı sağlar.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Şüphesiz Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google’da yapılmakta. Doğal olarak seo hedeflerini Google’a yönelik planlamak gerekiyor. Google Seo çalışması, Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması ve hatta bir kademe daha atlayıp Google’ın ileride ne yapabileceğini tahmin etmeyi gerektirmekte.

 

EUROMEDYA Beşiktaş web tasarım olarak, anahtar kelimeler ile birlikte verdiğiniz hizmeti veya sattığınız ürünü sıralamalarda yükseltiriyor ve maximum oranda işinize fayda sağlaması amacını güdüyoruz.