Bakırköy Web Tasarım
Bakırköy Web Tasarım

EUROMEDYA Bakırköy Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Bakırköy'e de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

İş yeri bilgilerinizin her an erişilebilir olması, ürün ya da hizmetlerinizin dijital ortamda sunulabilmesi, değişen bilgilerin hızlı olarak güncellenebilmesi, sadece bulunduğunuz lokasyonda değil; uluslararası pazarlarda adınızı duyurabilmeniz... Bilişimin, çağdaş yaşamın her alanında kendine yer edindiği günümüzde, internetin yoğun kullanımı artık bu gelişmeleri zorunlu kılmaktadır.
Bilgisayarların dünya çapında ağlaşması; firmaların iletişiminde, lojistikte, medyada, ev yaşamında ve daha bir çok başka alanda devrim niteliğinde gelişmeler yaşatmıştır.
Kısacası tüm bu imkanları sağlayan internet sayfanız, bir anlamda internetteki işyerinizdir. Sanal ortamda açmış olduğunuz bir şube gibi çalışır. Firmanızın kurumsal imajını destekler. Yeni teknolojileri kullanabildiğinizi, gelişmiş bir firma olduğunuzu belgeler.

 

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Görsel bir iletişim sanatı diyebileceğimiz grafik tasarım daki tek amaç bir mesaj iletmek, ürün yada hizmeti tanıtmaktır.Ürününüzün veya hizmetinizin kitlelere tanıtılmasında iletişim problemi yaşamamanız çok önemlidir.Okunan ve izlenen görüntülerin bozukluğu ürün/hizmet ile kitle arasında iletişim problemi yaşamanıza neden olur.

Bu nedenle grafik tasarım yaptırırken EUROMEDYA Bakırköy web tasarımı seçebilir, bize güvenebilirsiniz.

 

E-Ticaret

Elektronik ticaret, mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme ile teslim olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

İnternetin hızla yaygınlaşması, elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. Elektronik ticaret, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, son on yılda yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Popülarite kelimesini web dünyası için meşhur olmak kelimesiyle ifade edebiliriz. Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür.