HEMEN TEKLİF ALIN

Web Yazılım

Web Tasarım
Web Yazılım - 0212 272 48 84 - Euromedya

Kurumsal Web yazılım ve web tasarım konusunda İstanbul web yazılım firmaları arasında da profesyonel çözümler sunmaktayız.

B2C Yazılımları
B2C Yazılımları
E-Ticaret Portalları
E-Ticaret Portalları
B2B Bayi Yazılımları
B2B Bayi Yazılımları
B2B Bayi Logo Entegrasyon
B2B Bayi Logo Entegrasyon
B2B Bayi Netsis Entegrasyon
B2B Bayi Netsis Entegrasyon
B2B Bayi Nebim Entegrasyon
B2B Bayi Nebim Entegrasyon
B2B Bayi Eta Entegrasyon
B2B Bayi Eta Entegrasyon
B2B Bayi Mikro Entegrasyon
B2B Bayi Mikro Entegrasyon
Özel Web Yazılımları
Özel Web Yazılımları
Özel E-Ticaret Yazılımları
Özel E-Ticaret Yazılımları

Euromedya Web Yazılım Çözümleri

İnternet sitelerinin arka tarafta çalışan beyin fonksiyonları diyebileceğimiz web yazılımı, sitelerin doğru bir şekilde çalışabilmesi için titizlikle programlanması gerekir. Bu anlamda kullanılan yazılım dillerine hakimiyet (PHP, ASP, Java gibi) önemli bir mesele olmakta. Deneyimsiz ve tecrübesiz ajanslar, yazılım dilleri konusunda uzmanlaşmamış kişilerden yardım alarak, basit kodlamamalarla sitelerin çalışmasını sağlıyorlar. Bu durum ihtiyaçlara cevap vermediğinden ve sorunlar meydana getirdiğinden zararlar doğurmakta. Firmaların özel projelerini doğru bir ajansa yaptırmaları, ileride sorun yaşamamaları açısından önemlidir. Özellikle internet üzerinden satış yapmak adına ihtiyaç duyulan e-ticaret yazılımı için doğru bir ajansla iş yapması gerekir.
E-ticaret sitelerinin güvenliğinin sağlanması önemli bir durum. Müşterilerin internet üzerinden alışveriş yaparken itinayla dikkat ettikleri şey, sitelerin düzgün çalışması ve güvenlik önlemleridir. Bunu e-ticaret siteleri her ne kadar SSL sertifikası alarak sağlamış olsalar da, arkada çalışan web yazılımının sorunlu ve bozuk olması, SSL sertifikasının da işe yaramamasına, dolayısıyla gerekli kredi kartıyla alışveriş şartlarının yerine getirilememesine neden olur. Euromedya, deneyimli ve tecrübeli ekibiyle beraber, e-ticaret yazılımlarını doğru ve sonuç odaklı üreterek, müşterilerinin memnun kalacağı modern çözümler sunmaktadır.
B2b veya B2c türünde e-ticaret yazılımlarının üretilmesi, kodlanması, tasarımlarının yapılması gibi her süreç, uzman ekip tarafından hassasiyetle yürütülerek, günümüz teknolojik alt yapısına uygun, güvenli ve dinamik bir e-ticaret yazılımına ve web tasarımına Euromedya kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Özel çözümler sunan ajansımız, iş sonrası destekleriyle de müşterilerinin danışmanlığını ve sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyor.

İşi ehline bırakın…

Kültürümüzün de bir gereği olarak, işin ehline verilmesi ve liyakat, yeterlilik, uzmanlık gibi meziyetlerine bakılarak bir kişiye veya kuruma işlerin verilmesi, başarının sağlanması için gerekli olan bir ön araştırmadır. Euromedya, sektöründe önde olan bir firma konumuna gelmeyi, üretmiş olduğu hizmetlerden memnun kalınmadığına dair bir rızasızlık mektubu almamasına borçludur. Çünkü üretmiş olduğu özel web yazılım programlarında, müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi dinlemiş, onların daha iyi bir özel web yazılımına sahip olması için ajans tecrübesini işin içersine katmıştır. Amaç ev gaye para kazanmak değil, değer üretmek olmuş, işlerin doğru, sonuç odaklı olmasını ilke edinmiştir.
Özel web yazılım programlarından, B2b bayi eta, netsis ve nebim gibi entegrasyonlara kadar, uzman ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Temiz kodlama sayesinde, müşterilerin sitede yaşayacakları sorunlar ortadan kaldırılıyor. Öncelikle yazılımların beta sürümleri yayınlanarak, kullanılabilirliği test ediliyor. Sistemli ve doğru bir çalışmanın neticesinde, size özel yazılımlar meydana getiriliyor. Yazılımların kodlanmasında dikkat edilen hususlar arasında, müşteri deneyimlerinin arttırılması, daha iyi bir site deneyimi yaşamaları geliyor. Öncelikle SEO kurullarına dikkate edilerek, yazılımın sitenin yüklenmesine geciktirmesine engel olunuyor. Kullanıcının sitede aradığını daha iyi bulabilmesi için navigasyon sistemi sağlanıyor. Sitede web yazılımından kaynaklı hataların oluşmaması ve müşterilerin gözünde, olumsuz bir kanaat oluşmaması adına, dikkatli bir kodlama çalışması yapılıyor.

A’dan Z’ye işine hakim bir kadroyla, sizin için çalışıyoruz. Özel yazılımlarınızın hatasız ve kusursuz olması, en son internet teknolojileri ışığında üretilerek sizlere sunulması, destekler ve daha fazlasıyla Euromedya, sizin için değer üretmeye devam ediyor.
Kaliteli, hızlı, müşteri deneyimini arttıran, sağlıklı bir yazılımın söz konusu olması adına Euromedya ve ekibi, en iyi çözüm ortağınız!