Küçükçekmece Web Tasarım
Küçükçekmece Web Tasarım

EUROMEDYA Küçükçekmece Web Tasarım

EUROMEDYA olarak Küçükçekmece'ye de , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhticayınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

 

Web Tasarım

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte firmalar, kişiler, çeşitli kuruluşlar veya çeşitli organizasyonlar web tasarım dünyasında yer kapma yarışını hızlandırıyorlar. Bu yarışta yer alabilmek için artık web sitelerinin çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor.

Bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır. Bunun yanı sıra navigasyonunun basit, program alt yapısının güvenilir ve çok iyi kurgulanmış olması en temel özellikleridir. Ayrıca, kolay ulaşılabilir, hızlı ve verimli çalışır olmalıdır.

EUROMEDYA Küçükçekmece olarak kullanımı son derece kolay, estetik ve yeni nesil web tasarımlarımızla firmalarınızın tanıtımını en doğru şekilde yapmak için çalışırız, kısa sürede amaca uygun web tasarımlarınıhazırlayıp sizlerin hizmetine sunarız.

Grafik Tasarım (Kurumsal Kimlik)

Kurumsal kimlik bir işletmenin şirket içi ve şirket dışındaki görünen yüzünü temsil eder. Günümüzde büyük şirketlerin bir çoğunda kurumsal kimlik uygulamalarının yapıldığı görülmektedir. Farklı bir işletme ve piyasada imajınızın belli olmasını için yapılan çalışmalardır .Kendinizi piyasada etkili bir şekilde markalaştırmak ve işletmenizin prestijini arttırmak için gerekli ve en uygun uygulamadır.

Kurumsal kimlik ;Logo, katalog, broşür, kartvizit, etiket, ambalaj vb. Bi çok şeyi içinde bulunduran tasarımlardır.s

SEO (Arama motoru optimizasyonu)

web siteniz için doğal (organik) trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır. Müşteriniz sattığınız ürün veya hizmetin adını bir arama motorunda arattığında çıkan doğal sonuçlarda sizin yerinize rakibinizin çıkması web sitenizde SEO hizmetlerinden yararlanmanız gerektiğine işaret eder. SEO hizmetlerini de profesyonel seo danışmanlığı yapan bir firmadan almanız gerekmektedir.

 

E-Ticaret

En basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir.

E-Ticaret sitelerini normal web sitelerinden ayıran özellik banka kredi kartı, kargo (teslimat) gibi ekstra işler gerektiren prosedürleridir. Proje tamamlandıktan sonra ilk önce bu iş için anlaşma yapılan bankaya (sanal pos hizmetini veren) ulaşılır. Bankanın ilgili birimleri yapılan siteyi inceler varsa değişiklik talepleri ile ilgili bir rapor hazırlarlar.

Anlattıklarımıza bizi seçerek sizde sahip olabilirsiniz...