HEMEN TEKLİF ALIN

İstanbul Web Tasarım Firmaları - Web Tasarım Firması

İstanbul Web Tasarım Firmaları Web Tasarımı Şirketleri İstanbul Euromedya
Kurumsal İstanbul web tasarım firmaları arasında profesyonel desteğimiz ve hizmetimizle öne çıkmaktayız. İstanbul Web Tasarım Firması arayışınızda internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya tasarımlarınızı  Euromedya'dan sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza güncel bilgi ulaştırabilirsiniz.

İstanbul Web Tasarım

Internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye`ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır.

Profesyonel İstanbul Web Tasarım Firması

Günümüzde pek çok firmanın hizmet ve ürünlerini internet ortamında müşterileri ile buluşturduğu bir çağı yaşıyoruz. Durum böyle olunca internetteki arayüz olma özelliği taşıyan web siteleri büyük bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Böyle bir ortamda, internet sitesi olmaksızın rekabet mümkün olmamaktadır. Eğer müşterilerine hizmet ya da ürün satışı yapan bir kurum ya da birey iseniz, sizin günümüzdeki en büyük ihtiyacınız profesyonel bir tasarıma sahip olan web sitesi ve ya siteleri olacaktır. Bunun için ise konusunda uzman, genç, dinamik ve müşterilerini anlayan tasarımlar ortaya koyabilen bir şirket ile çalışmanız gerekmektedir. Tüm bu kriterleri barındıran Euromedya sizi işinizde bir adım ileriye taşıyacak hizmetler sunuyor. Firma Tarafından Web Tasarım Alanında Sunulan Hizmetler Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan web tasarım hizmetleri sunmakta olan Euromedya firmasından alabileceğiniz hizmetler;
  • Dinamik Web Tasarım
  • W3C Web Tasarımı
  • Web Tasarımı
  • Kurumsal Web Tasarımı
  • Google Uyumlu Web Tasarımı
  • Responsive Web Tasarımı
Dinamik Web Tasarımı Nedir? Dinamik web siteleri, kullanıcısına göre içerik oluşturabilen bir ortam barındırır. Facebook bu konuda gösterilebilecek en iyi örnek olacaktır. Facebook'a giriş yaptığınız takdirde karşınıza sayfa beğenileriniz, arkadaşlarınız gibi unsurlara göre içerikler ekranınıza gelecektir. Tüm bu içerikler zamanla yenilenir. Dinamik özellikli web siteleri HTML bilgisi olmayanların da ihtiyaç duyduklarına sitelerini güncellemesine önemli bir kolaylık sağlar. Pek çok dinamik web sitesi Joomla, WordPress gibi İçerik Yönetim Sistemlerinin(CMS) üzerine inşa edilirler. Bununla birlikte CMS arayüzleri kullanılarak dinamik siteye yeni içerik eklemek ve siteyi güncellemek bir hayli kolay olmaktadır. Bu sistemlerde ise Java , PHP gibi programlama dillerinden ve veri tabanından yararlanılır. W3C Web Tasarımı Nedir? Kısa adıyla W3C olarak belirtilen World Wide Web Consortium, Türkçe'deki karşılığı ise Dünya Çapında Ağ Birliğidir. 1994 yılında Ağ’ın mucidi olarak bilinen, Tim Berners Lee önderliğinde MIT ve CERN bünyesinde kurulmuş olan ve uluslararası Dünya Çapında Ağ ( www ) standartlarını da belirleyici rol üstlenen uluslararası bir topluluktur. Günümüzde internetin kullanımının büyük ölçüde yaygın hale gelmesiyle , pek çok farklı özellik barındıran tarayıcının hayatımıza girmesine neden olmuştur. İnternet kullanıcıları Firefox, Internet Explorer , Safari, Chrome gibi farklı özelliklerdeki tarayıcılardan yararlanmaktadır. İnternetin tablet ve mobil cihazlarda kullanımıyla birlikte daha da hızlı bir gelişime göstermesiyle birlikte tablet ve mobil tarayıcı çeşitliliğinde de ciddi bir artış olmuştur. Tüm tarayıcılar kullanılarak ziyaret edilen sitenin aynı formda görüntülenebilir olması sitenin W3C standartlarına uygun olarak kodlanmış olmasıyla alakalı bir durumdur. Bu konu kullanıcılar için önemli olduğu kadar, Google’da üst sıralara çıkmanın mümkün olması için yapılan seo çalışmaları için de bir hayli büyük önem taşır durumdadır. Google arama motoru, W3C standartlarını sağlayan web sitelerine daha fazla önem vermektedir. Euromedya, web tasarım konusunda müşterilerine özel çözümler sunmakta ve web tasarımı ve yazılımı adımlarında bu konuya büyük bir dikkat göstermektedir. Firma yaptığı web tasarım ve yazılım çalışmalarını W3C standartlarına uyumlu olarak planlıyor ve sonrasında hizmetinize sunuyor.

Responsive Web Tasarımı

Web tasarım konusunda müşterilerine özel çözümler üretmekten taviz vermeyen Euromedya web yazılım ve tasarım firmasının müşterilerinin hizmetine sunmakta olduğu Responsive web tasarımları; bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlardan girildiğini anlar ve içerisinde barındırmakta olduğu yazı, resim, menü ve diğer verilerin boyutlarını otomatik olarak ayarlayarak mobil ortamlara uygun hale getirir. Responsive web tasarımlarının sahip olduğu bu özellik, kullanıcısına son derece kolay bir kullanılabilirlik ve istediği sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmasına olanak sağlar. Neden Euromedya İle Çalışmalısınız? İnternet ortamındaki rekabetlerde yerinizi sağlamlaştırmak, sizi müşterilerinize tüm renkleriniz ile yansıtan, yaptığı işin her zaman arkasında duran, dinamik ve işinde uzman çalışan ekibiyle hizmet veren Euromedya sizi çok iyi anlar. Sonrasında ise bu doğrultuda kişiye özel en profesyonel nitelikte çözümleri üretir. Yaptığı web tasarımlarında uygun fiyat ve kaliteden taviz vermeyen bir anlayış çizgisiyle sektördeki yerini alır. Web tasarım ve yazılım konusunda müşterilerinin yanında yer alır. Web tasarımda profesyonel çözümün adresi Euromedya ile işinizi hayal ettiğiniz bir noktaya, rakiplerinizden bir adım öne taşıyın.
 
Web Tasarım - 0212 272 48 84 - Euromedya