HEMEN TEKLİF ALIN

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarımı B2B Euromedya

Profesyonel ve kurumsal web tasarım konusunda İstanbul da firmalar arasında uygun çözümler sunmaktayız.

İstanbul merkezli web tasarım firmaları arasında 2001 yılından günümüze yüzlerce kurumsal web tasarımı referansımız en güncel web dizayn tekniklerine sahip Euromedya Web Tasarım CMS Sistemi kullanmaktadır.

İSTANBUL KURUMSAL WEB SAYFASI TASARIMI (CMS)

KURUMSAL WEB SAYFASI TASARIMI

Kurumsal Web sayfası tasarımı internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır. Kurumsal Web sayfası tasarımı sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

NEDEN KURUMSAL WEB TASARIMI?

Internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye`ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır.

Satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü, Internet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman, oldukça azalmaktadır. Kurumsal Web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

KURUMSAL WEB TASARIM ÇEŞİTLERİ

  • Statik Web Tasarımlar (Html tabanlı bir admin paneline sahip olmayan web tasarımlarıdır.)
  • Flash Web Tasarımları (Flash tabanlı çoğunlukla bir admin paneline sahip olmayan web tasarımlarıdır. Genellikle güncelleme işlemleri tasarım firması tarafından yapılır.)
  • CMS (içerik yönetim sistemli) tabanlı web tasarımları (php veya asp.net tabanlı web tasarımlarıdır. Euromedya CMS sistemi sayesinde sınırsız sayfa üretme, içerik ekleme rahatlığına sahip oluyorsunuz. Özel SEO (arama motoru optimizasyonu) sayesinde rakiplerinizin önünde yer alıyorsunuz.